• २० मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Dec 6 2022
Logo
Latest
★   राष्ट्रिय दल बन्न नेकपा एसलाई साढे १८ हजार मत पुगेन ★   महाकाली घटनाबारे नेपालले भारतलाई पठायो ‘कूटनीतिक नोट’ ★   रुपन्देही २ मा पुनः मतदानको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट ★   चिया पनि ‘चक्लेटी’ स्वादमा ★   राम्रो कामका लागि गण्डकी प्रदेशमन्त्री गुरुङबाट सिक्नुपर्दछः महासचिव भुसाल ★   वीरगन्जमा रचियो सभ्य र भब्य कन्सर्टको इतिहास– तस्बिरहरु ★   विकल्प डिजिटल हेल्थ इनोभेसन अवार्ड २०२२ बाट जिभि अनलाईन हेल्थ केयर सम्मानित ★   वाग्मती किनारका सुकुम्बासी भन्छन्– ‘भूमि आयोगलाई काम गर्न दिनुपर्छ’ ★   नेयमारद्वारा बिरामी पेलेलाई स्वास्थ्यलाभको कामना ★   साइबर ब्युरोको नक्कली फेसबुक पेज बनाउने एक जना पक्राउ

फेष्टिबल सफल भएकोमा एनआरएन अष्ट्रेलियाले दियो धन्यवादमेलबर्न । एनआरएन अष्ट्रेलिया स्टेट काउन्सिल भिक्टोरियाको आयोजनामा भएको नेपाल महोत्सव २०१४ सफलतापूर्वक सम्पन्न भएकोमा एनआरएन अष्ट्रेलियाले धन्यवाद ज्ञापन गरेको छ ।
एनआरएन अष्ट्रेलियाले विज्ञप्ति निकालेर फेष्टिबल सफल बनाउन भूमिका खेलेका सबै पक्षलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेको हो ।
फेष्टिबलमा ३० हजार भन्दा बढिको सहभागीता भएको उल्लेख गर्दै एनआरएन अष्ट्रेलियाका उपाध्यक्ष एवम् नेपाल फेष्टिबल मेलबर्नका संयोजक ऋषि कडेलले फेष्टिबल अभूतपूर्व रुपमा सफल भएकोमा धन्यवाद दिएका हुन् ।
यही नोभेम्बर एक र दुई तारिखमा अष्ट्रेलियाको मेलवर्नस्थित फेडेरेसन स्वायरमा भव्य रुपमा नेपाल फेष्टिबल सम्पन्न भएको थियो ।
एक तारिखमा नेपालमा पर्यटन र लगानी प्रबर्दनका विषयमा विभिन्न कार्यपत्रमाथि गहन छलफल भएको थियो भने गाला डिनरको पनि आयोजना गरिएको थियो । यस्तै, दुई तारिखमा सांस्कृतिक महोत्सव अन्तर्गत नेपाली सांस्कृतिक परेड देखाइएको थियो । मेलवर्नका सडकमा पञ्चेबाजा देखि लाखेनाच सम्मको प्रदर्शन गरिएको थियो ।
मेला संयोजन समिति र एनआरएन अष्ट्रेलिया भिक्टोरिया स्टेट कमिटीको तर्फबाट कडेलले दिएको धन्यवाद ज्ञापनमा प्रायोजनकहरु, नेपाल र अष्ट्रेलियाबाट सहभागी भएका सरकारी अधिकारीहरु, कलाकार, स्वयंसेवकहरु, विभिन्न समूदायका संघ संस्था, क्लबहरु, विभिन्न राज्यबाट मेलबर्न पुगेका अतिथिका साथै मिडियाकर्मी र सहभागी सबैलाई पनि धन्यवाद दिइएको उल्लेख छ ।
सबैको एकताबद्ध सहभागिताले नै मेला सफल बन्न सकेको र आगामी दिनमा पनि यस्तै एकता कायम हुने विश्वास समेत एनआरएन अष्ट्रेलियाले लिएको विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ ।