• २० असार २०७९, सोमबार
  •      Mon Jul 4 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

एमाओवादी केन्द्रीय समितिको बैठक जारीकाठमाडौं, २८ मंसिर । एकीकृत नेकपा माओवादी केन्द्रीय समितिको बैठक पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिस डाँडा, कोटेश्वरमा जारी रहेको छ । दिउँसो १ः४५ बजेबाट सुरु भएको बैठकमा रिपोर्टिङ, अध्यक्ष पुस्पकमल दाहाल प्रचण्डबाट प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्ने, महाधिवेशन बारे, संविधान निर्माण सम्बन्धी, कार्यविभाजन बारे छलफल हुने बताईएको छ । बैठक बिहान ११ बजे भनिएकोमा उच्च नेतृत्वबीच बैठकका थप एजेण्डाका बारेमा छलफल गर्नुपर्ने भएकाले आज १ बजेलाई सारिएको हो ।

आज बिहान पार्टीको स्थायी समिति बैठकले आजको केन्द्रीय समिति बैठकमा पेस गर्ने एजेण्डाका बारेमा छलफल गरेको थियो । आजको बैठकमा अध्यक्ष प्रचण्डले तयार गरेको राजनैतिक तथा संगठनात्मक प्रतिवेदनमाथि छलफल हुने महासचिव कृष्णबहादुर महराले बताए।