• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

पुस ८ गते पत्रकार महासंघको देशव्यापी प्रदर्शनfnj-logoकाठमाडौं, २८ मंसिर । नेपाल पत्रकार महासंघले माघ ८ गते संविधान जारी गर्न दवाव दिने उद्देश्यले पुस ८ गते संविधानसभा भवन छेउमा प्रदर्शन गर्ने निर्णय गरेको छ ।

काठमाडौंमा उपलब्ध केन्द्रीय समिति सदस्यहरुको आइतवार बेको बैठकले यस्तो निर्णय गरेको महासचिव उजिर मगरले विज्ञप्ती निकालेर जनाएका छन् ।
यसैगरी सोही दिन महासंघका जिल्ला शाखाले जिल्ला प्रशासन कार्यालय अगाडि प्रदर्शन गर्ने निर्णय भएको छ ।
यसबीचमा अन्तरक्रिया कार्यक्रमहरु जारी राख्ने निर्णय समेत महासंघले गरेको छ ।

महासंघको बैठकले श्रमजीवी पत्रकार ऐन कार्यान्वयनको समस्या थप जटिल बन्दै गएको भन्दै समाधानको लागि सञ्चारमाध्यमहरूमा पहल लिन जिम्मेवारी बाँडफाँड गरेको छ ।

अध्यक्ष डा. महेन्द्र विष्टले सरकारी स्वामित्वका सञ्चारमाध्यममा पहल लिनेछन भने उपाध्यक्ष खिलबहादुर भण्डारीले निजी स्वामित्वका रेडियोमा स्टेशनमा पहल लिनेछन् । यस्तै उपाध्यक्ष अनिता बिन्दुले टेलिभिजनहरूमा र महासचिव उजिर मगरले छापा तथा अनलाईन संचारमाध्यमहरुमा पहल लिने जिम्मेवारी पाएका छन् ।