• २० असार २०७९, सोमबार
  •      Mon Jul 4 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

पुनःनिर्माण प्राधिकरणमा पोखरेलकाठमाडौं साउन २९÷सरकारले पुनःनिर्माण प्राधिकरणको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सिइओ) मा डा.गोविन्द पोखरेललाई नियुक्त गरेको छ ।
विहीबारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नियुक्त गरेका सिइओ पोखरेल राष्ट्रिय योजना आयोगका उपाध्यक्ष हुन । मन्त्रिपरिषद्ले प्राधिकरणमा काँग्रेस र एमालेका दुई–दुई जना गरी ४ जना मन्त्रीलाई सदस्य रहने व्यवस्था गरेको छ । एमालेबाट उपप्रधान तथा गृहमन्त्री वामदेव गौतम र संस्कृति,पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री कृपाशुर शेर्पा, काँग्रेसबाट अर्थमन्त्री डा रामशरण महत, शहरी विकास मन्त्री डा नारायण खड्कालाई नियुक्त गरेको छ । त्यसैगरी मन्त्रीपरिषदले प्राधिकरणको विज्ञ सदस्यमा तारानिधि भट्टराईलाई नियुक्त गरेको छ ।