• १३ मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Nov 29 2022
Logo
Latest
★   २०४८ सालदेखि निरन्तर सांसद पाएको अर्घाखाँचीको गाउँ ★   नेप्से परिसूचकमा झिनो अङ्कको बृद्धि ★   समानुपातिक मतगणना: कति दलले पाउलान् राष्ट्रिय मान्यता ? ★   ट्रक चलाउँदै टिकटक ‘लाइभ’मा आएका चालकलाई ट्राफिक प्रहरीको कारबाही ★   अमेरिकी फ्रिडम पार्टीको घण्टी यहाँ पनि आयोः ओली ★   सबै दल मिलेर सार्वजनिक तथा सरकारी जग्गा सखाप नै पार्ने भए: पूर्वसचिव शारदाप्रसाद त्रिताल ★   पर्यटकीय नगरी पोखरालाई विश्वसँग जोड्दै विमानस्थल ★   यु-१९ राष्ट्रिय क्रिकेट: प्रदेश-१ विजयी ★   महानगर यस किसिमले अघि बढ्छ भन्ने सोचेका थिएनौँः राष्ट्रिय भूमि आयोग(भिडीयोसहित) ★   थापाथलीको सुकुम्बासी बस्ती आज दोस्रो दिन पनि अशान्त

राप्तीका सभासद् लागे दाङ राजधानी बनाउनकाठमाडौं, साउन ३० । संघीय नेपालको पाँच नम्बर प्रदेशको राजधानी दाङलाई बनाउन राप्ती अञ्चलका सत्तापक्ष र विपक्षी ३० सभासद्हरुले एकै ठाउँमा उभिने प्रतिबद्धता जनाएका छन् ।

शनिबार राजधानीमा आयोजना गरेको अन्तरक्रिया कार्यक्रममा एमाले उपाध्यक्ष तथा युवराज ज्ञवाली, एकीकृत माओवादीका महासचिव तथा सभासद् कृष्णबहादुर महरा, काँग्रेस केन्द्रिय सदस्य तथा सभासद् दीपक गिरी लगायतका राप्ती अञ्चलका ३० जना सभासद्हरुले दाङ औद्योगिक र व्यापारिक केन्द्र भएकाले राजधानी बनाउन आ–आफ्नो पार्टीभित्र पैरवी गर्ने प्रतिबद्धता जनाएका थिए ।

सभासद्हरुले राप्तीलाई कुनै हालतमा टुक्राउन नहुने भन्दै सल्यान र रुकुमलाई पनि प्रदेश नम्बर ५ मै राख्नुपर्नेमा पनि एकमत जाहेर गरेका थिए ।