• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्री अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण ★   केपी ओली कप: फाईनलमा पुग्न एपिएफलाई मधेशले दियो १ सय ९८ रनको विशाल लक्ष्य ★   राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष र अष्ट्रेलियाली समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   प्रचण्ड नातिनी प्रतिभाको अर्थशास्त्री रेग्मीसँग ईंगेजमेन्ट ★   विपिन जोशीको बिना शर्त रिहाइ गर्न अन्तर्राष्ट्रिय शक्तिहरुसँग आग्रह गर्ने संसदीय समितिको निर्णय ★   टी–२० सिरीजको तेस्रो खेलमा अष्ट्रेलियासँग हारेको भारतले टिममा गर्नसक्छ यी परिवर्तन ★   अब आफ्नै घरबाट पनि न्याय पाउन सकिन्छ: प्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   त्रिपालमुनिका भूकम्पपीडितलाई छानामुनि ल्याउन सरकार केन्द्रित छ: उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ★   सस्तोमा उखु बेच्दै सर्लाहीका किसान ★   कर्मचारी अभावले सेवाग्राहीलाई सास्ती

एल क्लासिकोः रियलविरुद्ध बार्सिलोनाको सानदार जितएजेन्सी । स्पेनिस फुटबल लिग ला लिगा अन्तर्गत बार्सिलोनाले सानदार जित निकालेको छ । 

आइतबार मध्यरातमा भएको खेलमा बार्सिलोनाले चीर प्रतिद्वन्द्वी रियल मड्रिडलाई ४-० गोलले पराजित गरेको हो । 

रियलको घरेलु मैदान सान्टियागो बर्नबेउमा भएको एल क्लासिकोमा बार्सिलोनालाई जित दिलाउन पिएरे एम्रिक अउबामेयाङले २ गोल गरे भने रोनाल्ड आरुजोले र फेरान टोरेसले एक एक गोल गरे ।

खेलको २९ औं मिनेटमा अउबामेयाङले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । ३८ औं मिनेटमा आरुजोले गोल गर्दै बार्साको अग्रता दोब्बर पारे । 

यस्तै, दोस्रो हाफ सुरु भएलगत्तै अर्थात् ४७ औं मिनेटमा फेरान टोरेसले गोल गर्दै बार्सिलोनाको अग्रता ३-० को बनाए । ५१ औं मिनेटमा अउबामेयाङले व्यक्तिगत दोस्रो तथा टिमका लागि चौंथो गोल गर्दै बार्सिलोनालाई सानदार जित दिलाए । 

जितसँगै बार्सिलोना २८ खेलबाट ५४ अंकसहित तालिकाको तेस्रो स्थानमा रहेको छ । यता पराजित रियल भने २९ खेलबाट ६६ अंकसहित शीर्षस्थानमा कायम छ ।