• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक जारी ★   बजेट अभावमा खानेपानी आयोजना अधुरै ★   ‘पुजार सार्की’को नौलो प्रयोग: जनतामाझ पुगेर गरियो सर्भे, रिलिज अगावै देखाइयो फिल्म ★   ‘वेलकम टु द जंगल’बाट अलग भए सञ्जय दत्त ★   कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको बिरोध ★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला

युनाइटेडलाई स्तब्ध पार्दै एट्लेटिको क्वाटरफाइनलमा, आयाक्सलाई हराउँदै बेन्फिका अन्तिम आठमाएजेन्सी । स्पेनिस क्लब एटलेटिको मड्रिडले इंग्लिस क्लब म्यानचेस्टर युनाइटेडलाई पराजित गर्दै यूईएफए च्याम्पियन्स लिगको क्वाटरफाइनलमा स्थान बनाएको छ । 

मंगलबार राति युनाइटेडको घरेलु मैदान ओल्ड ट्राफोर्डमा भएको दोस्रो लेगमा १-० को जितसहित एट्लेटिकोले क्वाटरफाइनलमा स्थान बनाएको हो । 

पहिलो लेग १९१ को बराबरीमा सकिएको एटलेटिले समग्रमा २-१ को जित निकाल्यो । एटलेटिकोलाई दोस्रो लेगमा जित दिलाउन रेनान लोडीले एकमात्र गोल गरेका थिए । उनले ४१ औं मिनेटमा हेडरमार्फत गोल गरेका थिए । 

पराजित युनाइटेड च्याम्पियन्स लिगको प्रि क्वाटरफाइनलबाटै बाहिरिन पुग्यो । 

यस्तै मंगलबार राति नै भएको अर्को खेलमा डच फुटबल क्लब आयाक्सलाई हराउँदै पोर्चुगिज फुटबल क्लब बेन्फिका पनि क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । 

आयाक्सको मैदानमा भएको दोस्रो लेगमा बेन्फिकाले १-० गोलको जित निकाल्दै समग्रमा ३-२ को नतिजासहित अन्तिम आठमा स्थान बनाएको हो । 

बेन्फिकालाई जित दिलाउन एकमात्र निर्णायक गोल खेलको ७७ औं मिनेटमा डार्विन नुनेजले गरे । 

यता, पराजित आयाक्सको यो सिजनको च्याम्पियन्स लिगको यात्रा अन्तिम १६ बाटै टुंगिएको छ ।