• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   काठमाडौंमा भारी वर्षा, तटीय क्षेत्रमा सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री

सारासँग ब्रेकअपपछि सिंगल छन् कार्तिक आर्यनएजेन्सी । कार्तिक आर्यनले एक अन्तर्वार्तामा आफ्नो प्रेम जीवनको बारेमा कुरा गरेका छन् । उनले प्रेममा आफूलाई अभागी भनेका छन् ।

कार्तिकले आफू अहिले पनि सिंगल रहेको बताएका छन् । कार्तिकको नाम सारा अली खान र अनन्या पाण्डेसँग जोडिएको छ ।

राज शामानीको युट्युब अन्तर्वार्तामा कार्तिकले भने, ‘एक समय मेरो व्यक्तिगत जीवनको धेरै चर्चा हुन्थ्यो । त्यसबेलादेखि आजसम्म यस्तै चलिरहेको छ । म एकान्तमा डेटिङ पनि गर्दिनँ । अहिले म डराएर घुमिरहेकी छु ।’

कार्तिकले थप भने, ‘प्रसिद्ध भएपछि तपाई कम मान्छे भेट्नुहुन्छ । यसको कारण काममा व्यस्त हुनु हो । धेरै पैसा कमाउँछौ, प्रसिद्ध बन्छौ तर एउटा कुरा पक्का छ कि माया किन्न सकिदैनँ । म कसैलाई डेट गर्दिनँ । मलाई रोमान्टिक हिरो पनि भनिन्छ तर प्रेममा अभागी भएँ । म प्रेममा पर्दा सही व्यक्ति खोज्न चाहन्छु ।’

कार्तिक र सारा फिल्म ‘लभ आज कल’ को सुटिङका ​​क्रममा एकअर्कालाई डेट गर्न थालेका थिए । तर, केही समयपछि दुवैको ब्रेकअप भयो ।

साराले आफ्नो नाम नलिई ‘कफी विथ करण ८’ मा कार्तिकसँग डेटिङ गरेको स्वीकार गरेकी थिइन् । यसपछि कार्तिक आर्यनले साराको नाम नलिई एक अन्तर्वार्तामा किन सम्बन्ध टुटेको भन्ने कुरा सार्वजनिक मञ्चमा चर्चाको विषय नबन्ने बताएका थिए ।

कार्तिकले आफ्नो पुरानो सम्बन्धको बारेमा कुरा गर्न मन नपर्ने बताएका छन् । उनी किन ब्रेकअप भयो भनेर बताउन मन पराउँदैनन् । सारासँग अलग भएपछि कार्तिकको नाम फिल्म ‘पति पत्नी और वो’ को सुटिङका ​​क्रममा अनन्यासँग जोडिएको थियो ।

कार्तिक आर्यनको अर्को फिल्म ‘चन्दु च्याम्पियन’ जुन १४, २०२४ मा सिनेमाघरमा रिलिज हुँदैछ । फिल्मलाई कबिर खानले निर्देशन गरेका हुन् ।