• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पोखरा र भैरहवा विमानस्थल पूर्ण क्षमतामा सञ्चालन गर्नेबारे छलफल ★   दीपेन्द्रसिंह ऐरीलाई यूएईको आईएल टी–२० लिग खेल्न गल्फ जायन्ट्सले गर्यो रिटेन ★   टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा दुई आयोजक भिड्दै, दुबैलाई जित्नैपर्ने दबाब ★   रूसी नेता पुटिन थप शक्तिशाली कि कमजोर ? ★   सिमेन्ट उद्योगका जटिलता हटाउन सकारात्मक छौँ: उद्योगमन्त्री भण्डारी ★   नेपाली काँग्रेस संसदीय दलको बैठक जारी ★   प्याट कमिन्सअघि यी ६ बलरले टी–२० विश्वकपमा ह्याट्रिक लिएका थिए ★   सिमेन्ट उद्योगलाई उद्योगस्थलकै तौल पुल प्रयोग गरी उत्खनित खनिजको परिणाम मापनका लागि ६ महिना म्याद… ★   रास्वपाको चियापान कार्यक्रममा शीर्ष नेताहरु– तस्बिरहरु ★   कर्नाटक प्रहरीको खुलासाः प्रमाण नष्ट गर्नका लागि दर्शनले साथीसँग ४० लाख रुपैयाँ लिए

टी–२० विश्वकपमा आज: क्यानडाविरुद्ध पाकिस्तानलाई जित्नैपर्ने दबाबएजेन्सी । जारी टी–२० विश्वकपमा आज पाकिस्तान र क्यानडा खेल्दैछन् ।

न्युयोर्कको नासाउ काउन्टी इन्टरनेशनल स्टेडियममा हुनलागेको खेल नेपाली समयअनुसार बेलुकाको ८:१५ बजेबाट सुरु हुनेछ ।

पाकिस्तानले समूह चरणका सुरुवाती दुवै खेल अमेरिका र भारतसँग हारेको छ । पाकिस्तानलाई सुपर–८ मा पुग्ने सम्भावना कायम गर्न आजको खेल जित्नैपर्ने दबाव छ । नासाउ काउन्टी मैदानमा आइतबार पाकिस्तान भारतसँग ६ रनले पराजित भएको थियो ।

समूह चरणका दुवै खेलमा हार बेहोरेको पाकिस्तान अंकबिहिन छ । आजको खेल हारे या बर्षाको कारण रद्द भए पाकिस्तान समुह चरणबाट नै बाहिरिनेछ । क्यानडा–पाकिस्तान खेलमा वर्षा भयो भने दुवै टोलीलाई १–१ अंक दिइनेछ । यो एक अंक र बाँकि रहेको एक खेल जित्दा पाकिस्तानको जम्मा ३ अंक हुनेछ । जुन सुपर–८को लागि पर्याप्त हुनेछैन ।

समूह- ए मा भारत र अमेरिका समान दुई खेल जितेर चार अंकसहित तालिकाको पहिलो र दोस्रो स्थानमा छन् । एक खेल जितेको क्यानडा दुई अंकसहित तेस्रो स्थानमा छ ।

पाकिस्तानको सम्भावित प्लेइङ ११:

मोहम्मद रिजवान, साइम अयुब, बाबर आजम, फखर जमान, शादाब खान, इफ्तिखार अहमद, इमाद वासिम/आजम खान, शाहीन अफ्रिदी, नसीम शाह, हरिस रउफ, मोहम्मद आमिर।

क्यानडा को सम्भावित प्लेइङ ११:

आरोन जोन्सन, नवनीत धालीवाल, परगट सिंह, दिलप्रीत बाजवा, निकोलस किर्टन, श्रेयस मोव्वा, डिलन हेलिङ्गर, साद बिन जाफर, जुनै सिद्दिकी, कलिम साना, जेरेमी गोर्डन।