• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

आईसीसीले नेपालको स्क्वाडमा राख्यो सन्दीपको नामfile photo: can

काठमाडौँ । इन्टरनेसनल क्रिकेट काउन्सिल (आईसीसी) ले अमेरिका र वेस्ट इन्डिजमा जारी पुरुष टी– २० क्रिकेट विश्वकपका लागि नेपाली टिममा स्पिनर सन्दीप लामिछानेको नाम राखेको छ ।

आईसीसीले मंगलबार सन्दीपको नाम राखेसँगै नेपाली टिममा १६ खेलाडी अटाएका छन् ।

सन्दीप नेपाली टिममा परेपनि बुधबार बिहान अमेरिकामा हुने श्रीलंकाविरुद्धको खेलमा अनुपस्थित हुनेछन् ।

अमेरिकाले भिसा नदिएका कारण सन्दीपले अमेरिकामा नेपालको दुवै खेल गुमाउने पुगेका हुन् । उनले वेस्ट इन्डिजमा हुने दुवै खेलमा सहभागी हुन पाउने भएका छन् ।

नेपालले वेस्ट इन्डिजमा दक्षिण अफ्रिका र बंगलादेशविरुद्ध खेल्नेछ ।

नेपाली टोली:

रोहितकुमार पौडेल (कप्तान), आसिफ शेख(विकेटकिपर), अनिलकुमार साह, कुशल भुर्तेल, कुशल मल्ल, दीपेन्द्रसिंह ऐरी, ललित राजवंशी, करण केसी, गुलसन झा, सन्दीप जोरा, सोमपाल कामी, सन्दीप लामिछाने, प्रतिस जिसी, अविनाश बोहरा, सागर ढकाल र कमलसिंह ऐरी ।