• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड ★   बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षी ★   नागार्जुनले फ्यानसँग मागे माफीः एयरपोर्टमा सेल्फी लिन आएका थिए, अंगरक्षकले धकेले

फिफा विश्वकप छनोट: नेपालले यमनसँग खेल्दैकाठमाडौं । फिफा विश्वकप छनोट २०२६ को दोस्रो चरणको अन्तिम खेलमा नेपालले मंगलबार यमनसँग खेल्दैछ । साउदी अरेबियाको प्रिन्स मोहम्मेद बिन फाद रंगशालामा हुने खेल नेपाली समयअनुसार राति ११:४५ बजेदेखि सुरू हुनेछ ।

यसअघि नेपालले यही मैदानमा यूएईसँग खेलेको थियो । उक्त खेलमा नेपाल ४–० ले पराजित भएको थियो ।

पाँच खेल खेल्दा अंकविहीन रहँदै नेपाल तालिकाको पुछारमा छ । छनोटको दोस्रो चरणमा हालसम्म १८ गोल बेहोर्दा नेपालले एक गोल पनि गर्न सकेको छैन ।

जितविहीन नेपाल आज यमनलाई हराउदै सुखद् अन्त्यमा गर्न चाहन्छ । समान खेलबाट चार अंक जोडेको यमन तालिकाको चौथो स्थानमा छ ।

यसअघि दशरथ रंगशालामा भएको पहिलो लेगमा नेपाल यमनसँग २–० ले पराजित भएको थियो ।