• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   रास्वपाको चियापान कार्यक्रममा शीर्ष नेताहरु– तस्बिरहरु ★   कर्नाटक प्रहरीको खुलासाः प्रमाण नष्ट गर्नका लागि दर्शनले साथीसँग ४० लाख रुपैयाँ लिए ★   ग्लोबल आइएमई बैंकका ग्राहकलाई आरुष लाइफस्टाइल हस्पिटलमा ३० प्रतिशतसम्म छुट ★   वातावरण व्यवस्थापनमा तीन प्रतिशत बजेट विनियोजन गर्दै चन्द्रागिरि नगरपालिका ★   पृथ्वीराजमार्गको थर्पु–खैरेनीटार खण्ड एकतर्फी सञ्चालनमा ★   योगलाई धर्म र जातमा सिमित गर्नु हुँदैनः अध्यक्ष ओली ★   जब पृथ्वीमा १०–२० लाख वर्षसम्म लगातार पानी परिरहन्थ्यो ★   ९० दशककी ‘सोनपरी’ आजभोलि के गर्दैछिन् ? ★   डेल्टा कम्प्लेक्समा भएको आगलागीबाट ५० करोड क्षतिको अनुमान ★   शासकीय सुधारका लागि संविधान संशोधनमा जानुपर्छ: पूर्वप्रधानमन्त्री डा भट्टराई (अन्तरवार्ता)

टी–२० विश्वकप: पाकिस्तानले अमेरिकासँग खेल्दैएजेन्सी । टी–२० विश्वकप २०२४ को ११ औं खेलमा आज पाकिस्तानले अमेरिकासँग खेल्दैछ । डलासको ग्रान्ड प्रेरी क्रिकेट स्टेडियममा हुनलागेको खेल नेपाली समयअनुसार बेलुकाको ९:१५ बजेबाट सुरु हुनेछ ।

पाकिस्तान आज आफ्नो पहिलो खेल खेल्दैछ भने अमेरिका दोस्रो खेल खेल्दैछ । अमेरिकाले पहिलो खेलमा क्यानडालाई हराएको थियो । क्यानडाले दिएको १९४ रनको विशाल लक्ष्य अमेरिकाले सजिलै पुरा गरेको थियो ।

पाकिस्तानको सम्भावित प्लेईङ ११:​

मोहम्मद रिजवान (विकेटकीपर), बाबर आजम (कप्तान), उस्मान खान, फखर जमान, आजम खान, इफ्तिखार अहमद, शादाब खान, शाहीन शाह अफ्रिदी, हरिस रउफरमोहम्मद आमिर, नसीम शाह, अबरार अहमद।

अमेरिकाको सम्भावित प्लेईङ ११:​

स्टीवन टेलर, मोनांक पटेल (विकेटकीपर र कप्तान), एन्ड्रिस गौस, आरोन जोन्स, नितिश कुमार, कोरी एन्डरसन, हरमित सिंह, शेडले भान शाल्कविक, जसदीप सिंह, अली खान, सौरभ नेत्रवलकर।