• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जिल्ला अदालत सर्लाहीद्वारा रामबहादुर बम्जनलाई दोषी ठहर ★   सरकार र रुवी खानबीच ५ बुँदे सहमति ★   सांसदका १२ प्रश्नमा अर्थमन्त्री पुनको जवाफ ★   नदीमा पानीका बहाब बढेपछि मेलम्ची खानेपानी आयोजना बन्द ★   ऊर्जामन्त्री बस्नेत समक्ष विद्युत् नियमन आयोगका अध्यक्षको शपथ ★   निर्मला पन्तको हत्याबारे गृहमन्त्री: नतिजाउन्मुख छौँ ★   प्रधानमन्त्रीसँग चिनियाँ उपविदेशमन्त्रीको शिष्टाचार भेट ★   काठमाडौँ महानगरपालिकाको बजेट २५ अर्ब ७० करोड ★   अपाङ्गताले छेकेन पार्वतीको उद्यमी बन्ने रहर ★   अयोध्यामा राम मन्दिर बनाउन नेपालबाट लगिएको शालिग्राम नेपालले फिर्ता पाउनुपर्छ: वामदेव गौतम

अस्ट्रेलियाका लागि विश्वकप जिताएका प्याट कमिन्स पानी दिँदै देखिएएजेन्सी । अष्ट्रेलियाले टी-२० विश्वकप २०२४ को विजयी सुरुवात गरेको छ । पहिलो खेलमा अष्ट्रेलियाले ओमानलाई ३९ रनले पराजित गरेको थियो ।

विश्वकपको पहिलो खेलमा प्याट कमिन्स मैदान बाहिर बसेका थिए । यतिबेला प्याट कमिन्सको तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ । तस्विरमा प्याट कमिन्स ड्रिंक ब्रेकको समयमा पेय बोक्दै गरेको देखिन्छन्।

विश्वकप र आईसीसी टेस्ट च्याम्पियनसिप जितेका कप्तानले आफ्ना खेलाडीहरुलाई ड्रिंक बोकेर मैदानमा जादै गर्दा क्रिकेट फ्यानहरूले यो पल निकै विशेष रहेको बताएका छन् । कमिन्समा कुनै घमण्ड नरहेको भन्दै फ्यानहरुले उनको खुलेर तारिफ गरेका छन् ।

टी-२० विश्वकपमा अष्ट्रेलियाको कप्तानी अलराउन्डर मिचेल मार्सले गरेका छन् । ओमानविरुद्ध पहिले ब्याटिङ गरेको अस्ट्रेलियाले २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १५४ रन बनाएको थियो । जवाफमा ओमानको टोलीले २० ओभरमा ९ विकेट गुमाएर १२५ रन मात्र बनाएको थियो ।