• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   राष्ट्रपति पौडेल र स्वीट्जरल्यान्डका समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   बुर्तिवाङ स्वास्थ्य केन्द्र ५० शय्याको अस्पतालमा स्तरोन्नति हुँदै ★   खेलले जाेडेकाे नेपाली मन ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार ★   मधेस स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा एमबिबीएस कार्यक्रम सुरु गर्न मुख्यमन्त्री सिंहको जोड

बनेपामा ट्राफिक प्रहरीको सामुन्ने यातायात सेवाका कर्मचारीहरुबीच कुटाकुटकाभ्रे । बनेपामा दुई यातायात सेवाका कर्मचारीहरुबीच झडप भएको छ ।

अरनिको यातायात सेवा प्रालिका कर्मचारीहरुले मूल सडकमै बस तेर्स्याएर चक्काजाम गरेपछि विवाद भएको थियो । सोहिक्रममा हिमाल–तराई यातायात सेवा प्रालि र अरनिको यातायातका कर्मचारीहरुबीच कुटाकुट भएको हो ।

अरनिको यातायातको सिन्डिकेट भएको भन्दै हिमाल–तराई लगायतका यातायात व्यवसायीले विरोध गर्दै आएका छन् । सोही विषयमा हिजो ओखलढुंगा र काठमाडौंमा विवाद समेत भएको थियो । यहि कुरामा अरनिको यातायातले बीच बाटोमै बस तेर्स्याएर चक्काजाम गरेको थियो ।

बीच बाटोमै बस तेर्स्याएर चक्काजाम गरेपछि यातायात खुलाउन ट्राफिक प्रहरी पुगेका थिए । प्रहरीकै सामुन्ने उनीहरुबीच कुटाकुट भएको थियो ।

अहिले अवस्था सामान्य रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेका प्रहरी निरीक्षक राजाराम खतिवडाले जानकारी दिए ।