• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

लिभरकुसेनलाई हराउँदै एटलान्टाले जित्यो युरोपा लिगको उपाधि, लुकम्यानको ह्याट्रिककाठमाडौँ । युरोपा लिगको उपाधि इटालीयन क्लब एटलान्टाले जितेको छ ।

गएराति आयरल्याण्डको डुब्लीनमा भएको फाइनल खेलमा जर्मन क्लब लेभरकुसेनलाई ३–० गोलले पराजित गर्दै एटलान्टाले उपाधि जितेको हो ।

एटलान्टालाई जित दिलाउन तीनै गोल एडेमोला लुकम्यानले गरे । उनले खेलको १२, २६ औं र ७५ औं मिनेटमा गोल गरेका हुन् ।

एटलान्टाको यो पहिलो युरोपियन उपाधि हो । यता, ५१ खेलमा अपराजित रहेको लेभरकुसेनको अपराजित यात्रामा ब्रेक लागेको छ ।