• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

कोलकाता र हैदरावादको खेलपछि शाहरुखले गरे गल्ती, मागे माफीएजेन्सी । मंगलबार नरेन्द्र मोदी स्टेडियममा कोलकाता नाइट राइडर्सका सह–मालिक शाहरुख खानको उत्साह देख्न सकिन्थ्यो । आईपीएल २०२४ को पहिलो क्वालिफायरमा बुधबार श्रेयस अय्यरको नेतृत्वमा रहेको कोलकाता नाइट राइडर्सले सनराइजर्स हैदरावादलाई ८ विकेटले पराजित गरेको थियो ।

योसँगै कोलकाताले सिधै फाइनलमा स्थान बनाएको छ । केकेआरको जितपछि शाहरुख खानले नरेन्द्र मोदी स्टेडियमको परिक्रमा गरेर फ्यानहरुलाई धन्यवाद दिएका थिए ।

शाहरुख खानले स्टेडियमको परिक्रमा गर्दा ठूलो गल्ती गरे । शाहरुख खान आफ्ना छोराछोरी अबराम र सुहानासँग मैदानमा दर्शकहरूलाई धन्यवाद दिँदै लाइभ शोको बीचमा पुगेका थिए ।

‘किंग खान’ले तुरुन्तै आफ्नो गल्ती महसुस गरे र कमेन्ट गरिरहेका पूर्व क्रिकेटर आकाश चोपडा, सुरेश रैना र पार्थिव पटेलसँग माफी मागे । शाहरुख खानले तीनै जनालाई अँगालो हालेर टाउकोमा हात राख्दै माफी मागेर अगाडि बढे ।

यही क्षणको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । केकेआरको जितपछि कप्तान श्रेयस अय्यरले आफ्नो टोलीले फाइनलमा पनि उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्ने आश्वासन दिएका छन् । खेलपछि अय्यरले भने, ‘हामी धेरै खुसी छौं । हरेक खेलाडीले आफ्नो जिम्मेवारी राम्ररी निर्वाह गरेका छन् । हाम्रा बलरहरू आफ्नो प्रविधिमा दृढ छन् । हाम्रा कुनै पनि खेलाडीले फाइनलमा यो गतिलाई निरन्तरता दिने आशा राखेका छन् ।’

कोलकाता नाइट राइडर्सले फाइनलमा कुन टोलीसँग खेल्ने भन्ने कुरा मे २४ मा थाहा हुनेछ । आईपीएल २०२४ को एलिमिनेटर खेल आज बुधबार राजस्थान रोयल्स र रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोरबीच हुँदैछ । यस खेलको विजेता टोलीले दोस्रो क्वालिफायरमा सनराइजर्स हैदरावादको सामना गर्नेछ । त्यसपछि आइतवार हुने फाइनलमा केकेआरलाई कुन टोलीले चुनौती दिने भन्ने थाहा हुनेछ ।