• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

कोलकातासँगको लज्जास्पद हारपछि के भन्छन् हैदरावादका कप्तान कमिन्स ?एजेन्सी । आईपीएल २०२४ को पहिलो क्वालिफायरमा मंगलबार कोलकाता नाइट राइडर्ससँग सनराइजर्स हैदरावाद ८ विकेटले पराजित भएको छ । सनराइजर्स हैदरावादका कप्तान प्याट कमिन्सले आफ्नो टोली यस पराजयको आघातबाट छिट्टै निको हुन चाहने र आफ्नो पूर्ण ध्यान दोस्रो क्वालिफायरमा केन्द्रित हुने बताएका छन् ।

अहमदाबादको नरेन्द्र मोदी स्टेडियममा भएको खेलमा सनराइजर्स हैदरावादले पहिले ब्याटिङ गरेको थियो भने पूरा टिम १९.३ ओभरमा १५९ रनमा ढलेको थियो । जवाफमा कोलकाता नाइट राइडर्सले १३.४ ओभरमा दुई विकेट गुमाएर लक्ष्य पूरा गर्‍यो ।

केकेआर आईपीएल २०२४ को फाइनलमा पुगेको छ । उनले सबै विभागहरूमा एसआरएचलाई दबाबमा राख्यो ।

प्याट कमिन्सले खेलपछि प्रसारकसँग कुरा गरे र टोलीको निराशाजनक प्रदर्शनलाई प्रतिबिम्बित गरे । उनले भने, ‘हो, हामी यो निराशालाई छिट्टै छोड्न चाहन्छौं । राम्रो कुरा यो हो कि हामीसँग फाइनल पुग्ने दोस्रो मौका छ । टी–२० क्रिकेटमा तपाईसँग ती दिनहरू छन् जब केहि पनि काम गर्दैन । हामीले ब्याट र बल दुवैमा चमत्कार गर्न सकेनौं । हामीले यो पिचमा अतिरिक्त ब्याटिङ हुनुपर्थ्यो भन्ने लाग्यो ।’

प्याट कमिन्सले केकेआरका बलरहरूको प्रशंसा गरे । कमिन्सले भने, ‘केकेआरले उत्कृष्ट बलिङ गर्यो । सुरुमा बलरहरूको लागि मद्दत थियो र त्यसपछि राम्रो भयो । हामी सबैले पर्याप्त क्रिकेट खेलेका छौं र नयाँ ठाउँ (चेन्नई) जाँदा हामीलाई मद्दत हुनेछ । हामी यो हारलाई पछाडि छोडेर अगाडि बढ्नेछौं । तपाईं फेरि सुरु गर्नुहुनेछ ।’

आईपीएल २०२४ को एलिमिनेटर खेल बुधबार राजस्थान रोयल्स र रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरबीच हुनेछ । यस खेलको विजेता टोलीले मे २४ मा दोस्रो क्वालिफायरमा सनराइजर्स हैदरावादसँग खेल्नेछ । फाइनलमा कोलकाता नाइट राइडर्सले कुन टोलीसँग भिड्ने भन्ने कुरा मे २४ मा थाहा हुनेछ ।