• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक ★   श्रीराम चिनी मिलको समस्या समाधान गर्न कार्यदल ★   गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्ध रिट दर्ता गर्न सर्वोच्चको आदेश ★   सन्दीपलाई लिएर क्यान सचिव पारस अमेरिकी दूतावासमा ★   राज्यका निकायप्रति नागरिकको विश्वास बढाउन सकिएन स्वतः बढ्ने निरासाले आक्रोश जन्माउँछ: गृहमन्त्री लामिछाने

टोटेनहममाथि लिभरपुलको सहज जितकाठमाडौँ । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा लिभरपुलले जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा लिभरपुलले टोटेनहमलाई ४–२ गोलले हरायो ।

घरेलु मैदान एनफिल्डमा लिभरपुललाई जित दिलाउन मोहम्मद सलाह, एन्ड्रीउ रोबर्टसन, कोडी गाक्पो र हार्भी इलिओटले गोल गरे । टोटेनहमका रिचार्लीसन र सन हेउंग मिनले गोल गरेपनि टोलीको हार टार्न सकेनन् ।

यो जितसँगै लिभरपुलको ३६ खेलबाट ७८ अंह रहेको छ । लिभरपुल तालिकाको तेस्रो स्थानमा छ । ३६ खेलबाट ८३ अंकसहित आर्सनल शीर्षस्थानमा रहँदा ३५ खेलबाट म्यान्चेस्टर सिटी ८२ अंकका साथ दोस्रो स्थानमा छ । टोटेनहम ३५ खेलबाट ६० अंकका साथ पाँचौं स्थानमा छ ।