• १० जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu May 23 2024
  •   Unicode
Logo

म्याक्सवेलमाथि भारतीय क्रिकेटरको आरोप – आईपीएल इतिहासमा सबैभन्दा ‘अहंकारी’ खेलाडीएजेन्सी । भारतीय टोलीका पूर्व विकेटकिपर ब्याट्सम्यान पार्थिव पटेलले ग्लेन म्याक्सवेललाई आईपीएलको इतिहासकै सबैभन्दा अहंकारी खेलाडी भन्दै सनसनी मच्चाएका छन् ।

हालको सिजनमा ब्याटिङमा ग्लेन म्याक्सवेलको प्रदर्शन राम्रो रहेको छैन । शनिबार गुजरात टाइटन्सविरुद्धको खेलमा उनी ४ रन मात्र बनाएर आउट भएका थिए ।

म्याक्सवेलले मध्य सिजनमा मानसिक स्वास्थ्य ब्रेक पनि लिए । अष्ट्रेलियाका अलराउन्डर आईपीएल २०२४ मा ब्याटको साथ संघर्ष गरिरहेको देखिन्छन् । दायाँ हाते ब्याट्सम्यानले अहिलेसम्म ८ खेल खेलेका छन् र जम्मा ३६ रन बनाएका छन् । गुजरात विरुद्ध म्याक्सवेलको प्रदर्शनबाट पार्थिव पटेल आक्रोशित देखिए ।

पटेलले ट्वीट गरे, ‘ग्लेन म्याक्सवेल… आईपीएल इतिहासमा सबैभन्दा अहंकारी खेलाडी हुन् ।’ पार्थिव पटेलको पोस्टमा फ्यानहरूबाट मिश्रित प्रतिक्रियाहरू देखिएका छन् । केहीले पार्थिव पटेलको समर्थन गर्दै म्याक्सवेलको आलोचना गरे भने केहीले ग्लेन म्याक्सवेलको समर्थन गरे ।

म्याक्सवेलको प्रदर्शनलाई हेर्दा हालको सिजनमा उनको प्रदर्शन निकै खराब रहेको छ । ग्लेन म्याक्सवेलले अहिलेसम्म ८ खेलमा ५.१४ को औसत र ९७.२९ को स्ट्राइक रेटमा ३६ रन बनाएका छन् । उनले बलिङमा पनि राम्रो प्रदर्शन गर्न सकेनन् र ८ खेलमा ५ विकेट लिएका छन् । आरसीबीले आफ्नो अर्को खेल बिहीबार पञ्जाब किंग्ससँग धर्मशालामा खेल्नेछ ।