• ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार
  •      Mon May 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सिंहदरबार, पार्टी कार्यालय र नेताको घरको फोहोर उठ्दैन – बालेन ★   अहिलेको संसदले संक्रमणकालिन न्यायसम्बन्धि विधेयक पारित गर्दैन: पूर्वसभामुख ढुंगाना ★   कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक बुधबार ★   केकेआरले रच्यो इतिहास, अब तेस्रो उपाधिको पर्खाइमा ★   बाँदरको हैरानी झेल्न नसकेर खास्टेतालपारीका किसान कागतीखेतीमा ★   तेह्र खर्बको आयात, एक खर्ब २६ अर्बको निर्यात ★   नेताहरुको कुर्सी मोहका कारण मुलुक कमजोर अवस्थामा पुग्यो: विप्लव ★   कसैलाई आरोप लगाएको छैन, समाचार सदनमा पढेर सुनाएको हुँ – गृहमन्त्री ★   गेललाई जर्सी उपहार दिँदै कोहलीले भने – काका अर्को सिजन आईपीएलमा फर्किनु ★   कोरियन नागरिकको सहयोगमा विद्यालयमा शौचालय

च्याम्पियन्स लिगः बायर्न र रियलले बराबरी खेलेकाठमाडौँ । च्याम्पियन्स लिग फुटबलको सेमिफाइनलको पहिलो लेगमा जर्मन क्लब बायर्न म्युनिख र स्पेनिस क्लब रियल मड्रिडले बराबरी खेलेका छन् ।

गएराति बायर्नको घरेलु मैदान एलियन्ज एरिनामा भएको खेलमा दुबै टोली २–२ गोलको बराबरीमा रोकिएका हुन् ।

खेलको २४ औं मिनेटमा भिनिसियस जुनियरले गोल गर्दै पाहुना टोली रियललाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । यता, ५३ औं मिनेटमा लेरोइ सानेले गोल गर्दै बायर्नलाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए ।

५७ औं मिनेटमा ह्यारी केनले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै बायर्नलाई २–१ गोलले अघि बढाए । ८३ औं मिनेटमा भिनियिसयसले व्यक्तिगत तथा टोलीका लागि दोस्रो गोल गर्दै रियललाई २–२ को बराबरी गर्दै पहिलो लेग सकाए । उनले पेनाल्टीमा गोल गरेका हुन् ।

अब यी दुई टोलीबीचको दोस्रो लेगको खेल आगामी हप्ता मे ९ मा हुनेछ ।