• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला ★   सिरोहियालाई साधारण तारेखमा छोड्न माग गर्दै जनकपुरका मेयर धर्नामा ★   कार्यदल बैठकमा आज पनि जुटेन सहमति ★   टी-२० सिरिजमा अमेरिकाले दोस्रो खेलमा पनि बंगलादेशलाई हरायो ★   नेपाल प्रहरीले आफ्नो दायित्वलाई कुशलतापूर्वक निर्वाह गर्दै आएको छ: प्रधानमन्त्री ★   संसद् भवनमा विपक्षी दलको बैठक सुरु ★   इजिप्ट र अमेरिकाले बढाए विमानस्थलमा सुरक्षा ★   विद्युत् प्राधिकरण वितरण केन्द्र वीरगञ्जको बक्यौता साढे तीन अर्ब ★   नेपालको समृद्धिका लागि छिमेकीसँग राम्रो सम्बन्ध आवश्यक: डा भट्टराई ★   एकैदिन १८ सय रुपैयाँले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार?

टी–२० विश्वकपका लागि सुनिल नारायणले सन्यास फिर्ता लिन्छन् ?एजेन्सी । कोलकाता नाइट राइडर्सका अलराउन्डर सुनिल नारायणले सन् २०२४ को टी–२० विश्वकपका लागि आफ्नो सन्यासबाट ‘यू–टर्न’ लिने ढोका बन्द गरेका छन् ।

हालको आईपीएलमा केकेआरका लागि बल र ब्याट दुवैमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका नारायणले सन्यासबाट फर्कन अस्वीकार गरेका छन् ।

स्मरण रहोस्, गत वर्ष सुनिल नारायणले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास लिएका थिए । तर, ३६ वर्षीय नारायणले हालको आईपीएल सिजनमा आफ्नो उत्कृष्ट प्रदर्शनले सबैको ध्यान खिचेका छन् । धेरैले सुनिल नारायणलाई पुनरागमन गर्न जोड दिएका छन् ।

वेस्ट इन्डिजका कप्तान रोभम्यान पावेलले हालै भने कि उनी नारायणसँग पुनरागमनका लागि एक वर्षभन्दा बढी समयदेखि कुरा गरिरहेका थिए । उनको प्रयास अलराउन्डरलाई सन् २०२४ को टी–२० विश्वकप खेल्न मनाउने हो ।

तर, सुनिल नारायणले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा एक विज्ञप्ति जारी गर्दै सन्यासबाट फर्केर टी–२० विश्वकप खेल्ने अनुरोधको बारेमा थाहा पाउँदा आफू निकै खुसी भएको बताएका छन् । तर, नारायणले आफ्नो निर्णयबाट सन्तुष्ट रहेको र टोलीलाई घरबाटै समर्थन गर्ने बताए ।

यसो भन्छन् सुनील –
म धेरै खुसी र सम्मानित छु कि मेरो हालको प्रदर्शनले धेरै मानिसहरूले सार्वजनिक रूपमा मलाई सन्यासबाट बाहिर आएर आगामी टी–२० विश्वकप खेल्ने इच्छा व्यक्त गरेका छन् ।
मैले त्यो निर्णयको साथ शान्ति बनाएको छु र म कहिल्यै निराश हुन चाहन्न । त्यो ढोका बन्द भएको छ र म टोलीलाई समर्थन गर्नेछु जब उनीहरूले वेस्ट इन्डिजको लागि जुनमा मैदानमा उत्रनेछन् । खेलाडीहरु जसले विगत केही महिनाहरूमा कडा परिश्रम गरेका छन् र हाम्रा प्यारा प्रशंसकहरूलाई देखाउन योग्य छन् कि उनीहरूसँग अर्को उपाधि जित्ने क्षमता छ । सबै चीज राम्रो होस् भन्ने मेरो कामना ।

आईपीएल २०२४ को सिजन सुनिल नारायणका लागि अहिलेसम्म उत्कृष्ट रह्यो । केकेआरका लागि शीर्ष क्रममा ब्याटिङ गर्न आएका सुनिलले सात खेलमा ४०.८६ को औसत र १७६.५४ को स्ट्राइक रेटमा २८६ रन बनाएका छन् । योसँगै उनले बलिङबाट पनि प्रभाव पार्दै गर्दै ९ विकेट लिए । केकेआर अहिले अंक तालिकाको दोस्रो स्थानमा छ ।