• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एस्टन भिल्लासँग हार्यो म्यान्चेस्टर सिटी ★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा

राप्रपा नेपालको चुनाव चिह्न ‘तीर’काठमाडौँ । राप्रपा नेपालले आगामी स्थानीय चुनावका लागि ‘तीर’ चिह्न रोजेको छ । निर्वाचन आयोगले उपलब्ध गराएका चिह्नहरुमध्ये राप्रपा नेपालले ‘तीर’ रोजेपछि उसले सो चिह्न पाएको हो । पार्टी अध्यक्ष कमल थापाले आफूले रोजेको चुनाव चिह्न नपाएपछि ‘तीर’ चिन्ह रोज्नुपरेको बुधबार भएको जिल्ला अध्यक्षहरुको भर्चुअल बैठकमा बताए । उनले स्थानीय निकायको निर्वाचनमा धेरैभन्दा धेरै उम्मेदवार उठाउन र तयारीमा जुट्न निर्देशन दिए ।

आज भएको जिल्ला अध्यक्षहरूको भर्चुअल बैठकमा अध्यक्ष कमल थापाले आफूले रोजेको चिन्ह नपाए पछि तीर रोजेको बताए । यसैबीच राप्रपा नेपालका प्रवक्ता सुरेश आचार्यले पार्टीले पाएको चुनाव चिह्न ‘तीर’ को सनातन हिन्दू धर्म, संस्कृति र प्रकृति पूजनमा गहन महत्व रहेको बताएका छन् । उनले आज एक ट्विट गर्दै यो चुनाव चिह्नले सनातन धर्म पुनःस्थापना गर्ने राप्रपा नेपालको कार्यनीतिको कार्यान्वयनमा महत्वपूर्ण रहने विश्वास बढाएको बताए ।