• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

क्यानडाविरुद्ध अनिलको अर्धशतककाठमाडौँ । तीन खेलको एकदिवसीय सिरिज अन्तर्गत अन्तिम खेलमा नेपालका अनिल शाहले अर्धशतक बनाएका छन् ।

कीर्तिपुरस्थित त्रिवि मैदानमा क्यानडाले दिएको २३३ रनको लक्ष्य पछ्याउने क्रममा अनिलले ५१ बलमा अर्धशतक बनाएका हुन् । उनले ८ चौका प्रहार गरे ।

अनिलको यो लगातार दोस्रो अर्धशतक हो । यसअघिको शनिबारको खेलमा पनि अनिलले अर्धशतक बनाएका थिए ।

ताजा स्थितीमा नेपालले १६ ओभरमा एक विकेटको क्षतिमा ८९ रन जोडेको छ ।