• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पेनाल्टीमा हराउँदै जोर्डनले जित्यो वाफ च्याम्पियनसिपको उपाधि ★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस्

लेभरकुसेनको अपराजित यात्रा कायमै, बायर्नलाई ३–० गोलले हरायोकाठमाडौँ । जर्मन फुटबल लिग बुन्डेसलिगा अन्तर्गत बायर लेभरकुसनको अपराजित यात्रा कायमै छ । उसले गएराति बायर्न म्युनिखलाई पराजित गर्दै पाँच अंकको अग्रता समेत बनाएको छ ।

घरेलु मैदान बाय एरिनामा लेभरकुसेनलाई जित दिलाउन खेलको १८ औं मिनेटमा जोसिप स्टानिसिच, ५० औं मिनेटमा एलेक्स ग्रिमाल्डोले र ९०.५ औं मिनेटमा जेरेमी फ्रिम्पोंगले गोल गरे ।

जितसँगै लेभरकुसेन २१ खेलबाट ५५ अंकका साथ शीर्षस्थानमा छ । बायर्न ५० अंकसहित दोस्रो स्थानमा छ ।