• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   स्वास्थ्य मन्त्रीद्वारा सौर्य एयर दुर्घटनाप्रति दु:ख व्यक्त ★   सिमलताल दुर्घटना: कार्यदलले ११ दिनमा पनि सकेन काम, थप सात दिन माग ★   काँकडभिट्टाबाट आठ करोडको जडीबुटी निर्यात ★   एकैदिन २४ सयले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार? ★   इजराइली सेनाद्वारा गाजामा बन्धक बनाइएका पाँच जनाको शव फेला ★   धरापमा जडिबुटीको मनोहरा निलो पुल र बुद्धनगरको धोविखोला पुल… ★   प्रभु स्टक मार्केट लिमिटेडको औपचारिक उद्घाटन ★   अभिनेता नाजिर हुसेन बने एमडब्लूसीको ब्राण्ड एम्बेसडर ★   भ्रष्टाचारको आरोपपछि अमेरिकी सिनेटर बब मेनेन्डेजले राजीनामा दिने ★   नर्सरी व्यवसायमा धामी परिवारका तीन दशक

अनिलको आक्रामक अर्धशतक, ५० रन जोडेर आउटकाठमाडौँ । क्यानडाविरुद्ध नेपालका ब्याट्सम्यान अनिल शाहले अर्धशतक बनाएका छन् । २८६ रनको लक्ष्य पछ्याएको नेपालका लागि शाहले १९ बलमा अर्धशतक बनाएका हुन् ।

उनले सात चौका र तीन छक्का प्रहार गरे ।

यद्यपि, शाह ५० रन जोडेर आउट हुन पुगे । उनलाई ईश्वरजीत शोहीले एलबीडब्लु पारे ।