• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo

सत्य भयो जीवित नोस्त्रादामसको भविष्यवाणी, बेलायतका राजाबारे भनिएको थियो यस्तो कुराएजेन्सी । बेलायतका राजा चार्ल्स तृतीयलाई क्यान्सर भएको पत्ता लागेको छ । बकिङ्घम प्यालेसले यो जानकारी दिएको हो । ७५ वर्षीय राजा चार्ल्सलाई बढेको प्रोस्टेटको उपचारको क्रममा क्यान्सर पत्ता लागेको थियो ।

भविष्यवक्ताले बेलायतका राजा चार्ल्स तृतीयको बारेमा एउटा कुरा भनेका थिए । यसैलाई लिएर मानिसहरुले अहिले उक्त भनाइ साँचो भएको भनिरहेका छन् ।

यस भविष्यवक्ताको नाम एथोस सलोमे हो, जो ब्राजिलमा बस्छन् । मानिसलाई उसको भविष्यवाणीको लागि जीवित नोस्त्रादामस पनि भनिन्छ । उनले आफ्नो भविष्यवाणीमा राजा चार्ल्सको स्वास्थ्यमा सुधार नहुने बताएका थिए । उनको स्वास्थ्यको दोहोरो ख्याल राख्नु महत्त्वपूर्ण छ ।

एथोस सलोमेका धेरै दावीहरू सत्य साबित भएका छन् । गत वर्ष, उनले महारानी एलिजाबेथ द्वितीयको मृत्यु र एलोन मस्कको ट्विटरबाट बाहिरिने भविष्यवाणी गरेका थिए । गत हप्ता राजा चार्ल्सलाई लण्डनको अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरिएको थियो । उनको यही अस्पतालमा उपचार भइरहेको थियो ।

बकिङ्घम प्यालेसले सोमबार, फेब्रुअरी ५ मा राजा चार्ल्स एक प्रकारको क्यान्सरबाट पीडित र उपचार भइरहेको बताएको छ । लन्डनको बकिंघम प्यालेस बेलायतको शाही परिवारको आधिकारिक निवास हो ।

२०२४ को लागि भविष्यवाणी
एथोस सलोमेले दक्षिण चीन सागरमा एउटा घटना हुने र यसले ठूलो विश्वव्यापी संकट निम्त्याउन सक्ने बताएका छन् । सन् २०२४ को पहिलो त्रैमासिकमा अमेरिका, चीन र रुसबीच द्वन्द्व हुन सक्ने उनको डर छ । यो तनाव ताइवानको बारेमा हुन सक्ने सम्भावना छ ।

रूस–युक्रेन युद्ध भयानक हुनेछ
रुस र युक्रेनबीच जारी युद्धको सन्दर्भमा उनले नेटो वा अमेरिका यसमा संलग्न भए अवस्था बिग्रने बताए । अफ्रिकामा, लिबिया, सुडान र नाइजेरिया जस्ता देशहरू प्राकृतिक स्रोतहरूमा पहुँचको विवादका कारण द्वन्द्वको जोखिममा छन् । एसियाका सम्बन्धमा उनले भारत–पाकिस्तान र कोरियाली प्रायद्वीप बढ्दो चिन्ताको क्षेत्र रहेको बताए ।

यसबाहेक फिलिपिन्स, भियतनाम र चीनका केही क्षेत्रमा आँधी आउन सक्ने पनि सलोमेले भविष्यवाणी गरेका छन् ।