• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo

शाहिदले आफ्नो पहिलो फिल्मको लागि ४ वर्ष कुर्नुपर्योः हप्तामा चार–पाँच अडिसन दिन्थेएजेन्सी । बलिउड अभिनेता शाहिद कपुर र अभिनेत्री कृति सेनन ‘तेरी बातों मे ऐसा उल्झा जिया’ मा सँगै देखिने भएका छन् । दुवैले सँगै काम गरेको यो पहिलो पटक हो ।

शाहिद कपुर र कृति सेननले भने कि उनीहरूले प्रारम्भिक चरणमा धेरै अस्वीकारको सामना गर्नुपरेको थियो । शाहिदले १८ वर्षको उमेरमा अडिसन दिन थालेका थिए । हप्तामा चार–पाँच अडिसन दिन्थे ।

शाहिद कपुरले २२ वर्षको उमेरमा ‘इश्क भिस्क’ मार्फत पहिलो ब्रेक पाएका थिए । २२ वर्ष सुन्दा थोरै लाग्छ तर शाहिदका लागि यो यात्रा सहज थिएन । उनले १८ वर्षको उमेरदेखि अडिसन दिन थालेका थिए । उनले आफ्नो पहिलो फिल्मको लागि ४ वर्ष लामो प्रतीक्षा गरे ।

साहिदले भने– म १८ वर्षको उमेरदेखि हरेक हप्ता चार–पाँच अडिसन गर्थें । मैले धेरै अस्वीकारहरूको सामना गरेँ । कहिले काहिँ आफैंमा शंका लाग्न थाल्यो । यस्तो अवस्थामा मेरी आमा ठूलो सहयोगी प्रणाली हुनुहुन्थ्यो । उहाँलाई मेरो क्षमतामा पूर्ण विश्वास थियो। उहाँले मलाई सधैँ राम्रो गर्छु, मेहनत गरिरहन्छु भन्नुहुन्थ्यो ।’