• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

साउथ अभिनेता विजयले राजनीतिक पार्टी खोलेएजेन्सी । लोकसभा चुनाव अघि साउथ अभिनेता विजयले तमिलनाडुमा राजनीतिक पार्टी खोलेका छन् । उनले पार्टीको नाम ‘तमिलगा वेत्री कझाम’ राखेका छन् । यसको हिन्दीमा अर्थ तमिलनाडु विजय पार्टी रहेको छ ।

अभिनेता विजयले सन् २०२६ को विधानसभा चुनाव लड्ने विश्वास गरिएको छ । तर, उनले लोकसभा चुनाव लड्न अस्वीकार गरेका छन् । विजयले कुनै पनि पार्टीलाई समर्थन नगर्ने बताए । पार्टी बैठक बसेर सो निर्णय गरेको विजय बताउँछन् ।

विजयले फिल्ममा काम जारी राख्नुका साथै राजनीतिमा आएर तमिलनाडुका जनताको सेवा गर्ने पनि बताए ।

तमिलनाडुमा विजयको ठूलो फ्यान फलोइङ छ । उनको इन्स्टाग्राममा १०.५ मिलियन फलोअर्स र ट्विटरमा ४.९ मिलियन फलोअर्स छन् । उनी प्रायः खाँचोमा परेका मानिसहरूलाई सहयोग गरिरहेको देखिन्छन् ।

विजय सबैभन्दा धेरै पारिश्रमिक लिने तमिल अभिनेता हुन् । उनले आफ्नो आगामी फिल्म ‘थलापथी ६५’ को लागि १०० करोड पारिश्रमिक लिइरहेका छन् । शुल्कको मामिलामा उनले ‘दरबार’का लागि ९० करोड भारु लिने रजनीकान्तलाई पनि पछि पारेका छन् ।