• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सहज स्तरोन्नतिका लागि इजिप्टले सघाउने ★   टीकापुरमा चितुवाको त्रास ★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान ★   मदन पुरस्कारका लागि पाँच कृति छनोटमा ★   ‘रेकर्ड ब्रेक’ वर्षापछि विस्थापित परिवार बादल देख्दा पनि तर्सिन्छन्

फिल्मफेयरमा दुर्घटनाः कार्तिकलाई छुन खोज्दा फ्यानहरू ब्यारिकेड टुटेर खसेएजेन्सी । आइतबार गुजरातमा आयोजित फिल्मफेयर अवार्ड समारोहमा बलिउड अभिनेता कार्तिक आर्यन पनि पुगेका थिए । यसै अवसरमा उनको प्रवेशका क्रममा दुर्घटना भएको थियो, जसको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ ।

यस भिडियोमा, कार्तिकको प्रवेशको क्रममा, उनी ब्यारिकेडको अर्को छेउमा उभिएका फ्यानहरूसँग हात मिलाउन अगाडि बढ्छन् । कार्तिकलाई छुन धेरै फ्यानहरु अगाडि आउँछन् । ठूलो भीडको कारण, ब्यारिकेड टुट्छ र धेरै प्रशंसकहरू भुइँमा खस्छन् ।

ब्यारिकेड खस्छ, कार्तिक पछाडि सर्छन् र उनका अंगरक्षकहरूले उनलाई घेरेका छन् । यसपछि कार्तिकको टोलीले उनलाई सन्चै हुनुहुन्छ कि भनेर सोध्छ ? कार्तिक भन्छन् फ्यानलाई हेर, मलाई होइन । यो दुर्घटनाका बाबजुद कार्तिक वा उनका फ्यानलाई कुनै ठूलो चोट पुग्दैन ।

कामको कुरा गर्दा कार्तिकको अर्को फिल्म ‘चन्दु च्याम्पियन’ रहेको छ । गत गणतन्त्र दिवस, अभिनेताले आफ्नो फिल्मको अर्को लुक पोस्टर साझा गरे । कबीर खान निर्देशित यो फिल्मको कथा एक वास्तविक जीवन खेलाडीमा आधारित छ । यो यही वर्ष जुन १४ मा रिलिज हुनेछ ।