• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   राष्ट्रपति पौडेल र स्वीट्जरल्यान्डका समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   बुर्तिवाङ स्वास्थ्य केन्द्र ५० शय्याको अस्पतालमा स्तरोन्नति हुँदै ★   खेलले जाेडेकाे नेपाली मन ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार ★   मधेस स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा एमबिबीएस कार्यक्रम सुरु गर्न मुख्यमन्त्री सिंहको जोड

जब चिलिम पिएर बाबाजीले कानबाट धुवाँ निकाले…एजेन्सी । भारतमा एकभन्दा अर्का अचम्मका कलाकार छन् । धेरैले जुगाडमा भारतसँग प्रतिस्पर्धा गर्न सक्दैनन् । कतिपय मानिस यस्ता हुन्छन् जसले आफ्नो कामले सबैलाई चकित पार्छन् । हालै सामाजिक सञ्जालमा एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ ।

यो भिडियो हेरेपछि मानिसहरु अचम्ममा परेका छन् । वास्तवमा भाइरल भइरहेको यो भिडियोमा चिलिम चुरोट पिएपछि हजुरबुवाको उमेरका एक व्यक्तिले नाक र मुखबाट मात्र नभई कानबाट पनि धुवाँ निस्किरहेको देख्न सकिन्छ ।

यी व्यक्तिको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेको छ । यो भिडियो हेरेपछि मानिसहरु अचम्ममा परेका छन् ।

भाइरल भइरहेको यो भिडियोमा देख्न सकिन्छ कि ती व्यक्तिले आफ्नो क्षमताले सबैलाई चकित पारेका छन् । सायद, उनी आफ्नो कानबाट धुवाँ उडाउने पहिलो व्यक्ति हुन् । सामाजिक सञ्जालमा यो व्यक्तिको भिडियो हेरेपछि मानिसहरु अचम्ममा परेका छन् । यी व्यक्तिको भिडियोले सबैलाई स्तब्ध बनाएको छ ।

भाइरल भइरहेको यो भिडियो ट्विटरमा शेयर गरिएको छ । यो भिडियोलाई १ लाखभन्दा बढीले हेरिसकेका छन् । यो भिडियोमा धेरैको प्रतिक्रिया आइरहेको छ । यस भिडियोमा आफ्नो प्रतिक्रिया दिँदै अर्का प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्– ‘उनी निकै खतरनाक खेलाडी हुन् । यस्ता खेलाडी भारतमा मात्रै भेटिन्छन् ।’ यस भिडियोमा कमेन्ट गर्दै अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘हे भगवान… मैले जीवनमा यस्तो खतरनाक भिडियो देखेको छैन ।’