• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

जेभियर माईलीद्वारा अर्जेन्टिनाको राष्ट्रपतिको पदभार ग्रहणएजेन्सी । उदारवादी राजनीतिज्ञ तथा अर्थशास्त्री जेभियर माईलीले अर्जेन्टिनाको राष्ट्रपतिको पदभार ग्रहण गर्नुभएको छ ।

देशको राजधानी ब्युनस आयर्समा आईतवार आयोजित एक समारोहमा उहाँले अर्जेन्टिनाको राष्ट्रपतिको पदभार ग्रहण गर्नुभएको हो ।

राज्यका नि:वर्तमान प्रमुख अल्बर्टो फर्नान्डेजले राष्ट्रपतिको पदभार हस्तान्तरण गर्दै माईलीलाई नेतृत्वको लागि बधाइ दिनुभयो । माईलीको कार्यकाल (डिसेम्बर १०, २०२७ सम्म) चार वर्षसम्म रहनेछ । भिक्टोरिया भिल्लारुएलले उपाध्यक्षको रूपमा शपथ ग्रहण गर्नुभयो ।