• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

एनआरएनए युरोपको सचिवमा अर्याल भन्छन्- नेपाली समुदायको हितमा काम गर्छुकाठमाडौं । गैह्र आवासीय नेपाली संघ एनआरएनएको युरोप क्षेत्रीय समितिको सचिवमा एनआरएनए माल्टाका पूर्व अध्यक्ष एवं आइसीसी सदस्य भुवन अर्याल मनोनित भएका छन् ।

एनआरएनए अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय परिषद्को विधान २००३ अनुसार अर्याललाई सचिवमा मनोनित गरिएको युरोप क्षेत्रीय संयोजक डा. चिरञ्जिवी खड्काले जानकारी दिए । क्षेत्रीय समितिको बैठकले अर्याललाई सचिव चयन गरेको हो । एनआरएनए अभियानमा सक्रिय अर्यालले पदको गरिमा कायम राखेर काम गर्ने बताएका छन् ।

युरोपमा नेपाली समुदायको उपस्थिति बाक्लो भइरहेकाले सबैको हक अधिकार र एकता कायम गर्न सचिवका रुपमा आफुले भुमिका खेल्ने अर्यालले बताए । प्रवासी नेपालीको साझा थलो एनआरएनएलाई विशुद्ध नेपाल र नेपालीको हितमा प्रयोग गर्नका लागि आफु लागिपर्ने बताउँदै सचिव अर्यालले पछिल्ला समय अभियानलाई खलबल्याउने प्रयासप्रति सबै सजक हुनुपर्ने बताए ।

युरोपभर रहेका नेपालीको श्रम, शिप र लगानीबाट नेपालले पनि लाभ लिनुपर्ने बताउँदै समृद्ध नेपाल निर्माणमा एनआरएनएको भुमिका सशक्त बनाउन आफु लागिपर्ने अर्यालको भनाइ छ । युरोपमा रहेका नेपाली समुदायको हितमा काम गर्ने बताउँदै यो अभियानमा सबैले साथ दिनुपर्ने अर्यालले बताए ।