• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

पोखराका मेयरलाई प्रश्न: राष्ट्रनिर्मातालाई नमान्ने तपाई कसरी नेपाली ? फोटो फिचर  

पोखरा  । पोखरा महानगरपालिकाले बजार क्षेत्रका मुख्य चोकमा रहेका सबै सालिक एक महिनाभित्रमा वडा नं १८ जामुनबोटस्थित विभूति पार्कमा राख्ने स्थानान्तरण गर्ने निर्णय गरेपछि बिरोध सुरु भएको छ  ।

खास गरी पृथ्वी चोकमा रहेकाे राष्ट्रनिर्माता पृथ्वीनारायण शाहको शालिकलाई स्थानान्तरण  गर्न नहुने भन्दै प्रर्दशन भएको छ ।  केही दिन अघि पनि उउटा समूहले राष्ट्रनिर्माताको शालिकका क्षति पुर्‍याएको थियो  ।

आईतबार  वर्षातको समेत परवाह नगरी पोखराको पृथ्वी चोकमा राष्ट्रनिर्माता पृथ्वीनारायण शाहको शालिक पुन:स्थापना अभियान प्रारम्भ भएको छ।