• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो ★   रास्वपालाई सहकारी ठगीबाट पार्टी सभापतिलाई कसरी जोगाउने भन्ने मात्रै चिन्ता छ: महामन्त्री शर्मा ★   म संसारकै भाग्यमानी छु झै लाग्छ – समिक्षा अधिकारी ★   मनप्रिय मनाङ

मन्त्रीको १०० दिन: सेतो कोट दिवसमा सम्बन्धित पोशाकमा हाजिर हुन वीरको उर्दीफाईल फोटो

काठमाडौँ । स्वास्थ्यमन्त्री मोहनबहादुर बस्नेतले पदभार सम्हालेको एक सय दिन पुगेको अवसरमा भोलि शुक्रबार आयोजना हुने कार्यक्रममा सरकारी अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी र कर्मचारीहरुलाई औपचारिक पोशाकमा अनिवार्य उपस्थित हुन परिपत्र गरिएको छ ।

मन्त्री बस्नेतले पदभार सम्हालेको एक सय दिन पुगेको अवसरमा राष्ट्रिय सभागृहमा शुक्रबार दिउँसो २ बजे सेतो कोट दिवस कार्यक्रम आयोजना गरिएको छ ।

वीर अस्पतालले उक्त कार्यक्रममा अस्पतालमा कार्यरत चिकित्सक, स्वास्थ्यकर्मी र कर्मचारीलाई सेवा प्रवाहमा असर नपर्ने गरी एप्रोन तथा सरकारी पोसाकमा अनिवार्य उपस्थित हुन परिपत्र गरेको छ ।