• ५ असार २०८१, बुधबार
  •      Wed Jun 19 2024
  •   Unicode
Logo

बालकोटमा अध्यक्ष ओली र कलाकार रीमा संवाद -फोटोफिचरकाठमाडौँ । कलाकार रीमा विश्वकर्मा बिहीबार नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई भेट्न बालकोटस्थित निवासमा पुग्नुभयो ।

अध्यक्ष ओलीको सचिवालयले कलाकार रीमा विश्वकर्मासँग आफ्नै घर बालकोटमा चिया पिउँदै अध्यक्ष केपी ओली भन्दै फोटो सार्वजनिक गर्‍यो । कलाकार रीमासँग भएको भलाकुसारी सँगै ओली र रीमाले टेबलटेनिस खेलेको पनि फोटोमा देख्न सकिन्छ ।

भेटबारे रीमाले फेसबुकमा लेख्नुभएको छ-

खासमा सफल व्यक्तिहरूले सिकाउने संस्कार, सभ्यता र सरलता नै रैछ। नेता केपी वलीका धेरै परिप्रेक्ष्यसँग मेरो सहमति नहोला तर व्यक्ति ‘केपी बा’ चैँ वास्तवमै प्रभावशाली लाग्यो १ परिवर्तन रूचाउने नयाँ पुस्ताले यी पाका नेताको अनुभव पनि आत्मसाथ गर्न सके नयाँ नेपाल साँच्चै गज्जबको बन्थ्यो होला !

तस्विर– राजन काफ्ले