• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाली क्रिकेटले खुलाएको देशभक्तिको भाव र जोडिएको भावना ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार ★   मधेस स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा एमबिबीएस कार्यक्रम सुरु गर्न मुख्यमन्त्री सिंहको जोड ★   प्रधानमन्त्रीसँगको भेटपछि ओलीको प्रतिक्रिया– भेट राम्रो भयो ★   कुवेतमा भवनमा भएको आगलागीबाट ३५ भन्दा बढीको मृत्यु

संघीयता खारेज र हिन्दराष्ट्रको माग गर्दे राप्रपा नेपाल सडकमा-फाेटो फिचरकाठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपालले संघीयता खारेज गर्दै हिन्दराष्ट्र कायम राख्नु पर्ने भन्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन गरेको छ ।

अध्यक्ष कमल थापाको नेतृत्वमा भद्रकालीबाट सुरु भएको र्‍याली न्युरोड, असन, ईन्द्रचोक हुँदै रत्नपार्कस्थित शान्तिबाटिकामा पुगेर कोणसभा परिणत भएको छ ।

राप्रपा नेपालका भ्रातृ संगठनहरूको आयोजनामा भएको कार्यक्रममा मुलुकमा व्याप्त भ्रष्टाचार , बेतिथी , बेरोजगारी समस्या, महङ्गी नियन्त्रण गर्न सरकार असफल भएको आरोप लगाईएको छ ।

सुशासनको पक्षमा र देशमा बढ्दै गएको अपराधिक घटनाको विरोधमा प्रदर्शन गरिएको पार्टीका महामन्त्री राजाराम बर्तौलाले जानकारी दिनुभयो ।उहाँले भन्नुभयो ‘जबसम्म देशमा संघीय व्यवस्था रहन्छ तबसम्म मुलुक अगाडि बढ्न सक्दैन् ।’