• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

एमाले अध्यक्ष ओली कम्बोडियामाकाठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली कम्बोडियाको राजधानी न्होम पेन्ह पुग्नुभएको छ । कम्बोडियामा हुन गइरहेको निर्वाचन पर्यवेक्षणका लागि सहभागी हुन उहाँ यही साउन ३ गते त्यसतर्फ प्रस्थान गर्नुभएको थियो ।

अध्यक्ष ओलीको भ्रमणदलमा पत्नी राधिका शाक्य, उपमहासचिव विष्णु रिमाल, नेता डा राजन भट्टराई र नेपाल परिवार दलका अध्यक्ष एवं एमाले सांसद एकनाथ ढकाल सहभागी हुनुहुन्छ ।कम्बोडियामा यही असार ७ गते आम चुनाव हुँदैछ ।

फोटो-केपी शर्मा ओलीको सचिवालय