• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड ★   बेहुलाको घर पुगेपछि भावुक भइन् सोनाक्षी

सहयोगि सलमानः ब्रेन स्ट्रोकबाट पीडित राहुल रोयको मेडिकल बिल सबै तिरेएजेन्सी । सलमान खानले लाइमलाइटमा नआएर मानिसहरूलाई सहयोग गर्ने यस्ता धेरै घटना छन् । सलमानले विशेष गरी फिल्म उद्योगसँग जोडिएका मानिसहरूलाई यस्तो समयमा मद्दत गरे जब मानिसहरूलाई उनीहरूको सबैभन्दा बढी मद्दत चाहिन्छ ।

तीमध्ये एक हुन् ‘आशिकी’ स्टार राहुल रोय । जसलाई २०२० मा ब्रेन स्ट्रोक भयो । उनको मेडिकल बिल सलमान खानले नै तिरिदिएका थिए ।बलिउड हंगामासँगको एक विशेष कुराकानीमा राहुल रोय र उनकी बहिनी प्रियंका उर्फ ​​​​हरि मांले सलमानको निस्वार्थ सहयोगको बारेमा खुलेर बताएका छन् ।

अन्तर्वार्ताका क्रममा राहुल र प्रियंकाले सलमानलाई धन्यवाद दिँदै भने, ‘म सलमान खानलाई पनि धन्यवाद दिन चाहन्छु किनभने सलमानले फेब्रुअरीमा नै सबै पेन्डिङ बिलहरू तिरेका थिए । उनले राहुललाई फोन गरेर सोधे कि उसले मद्दत गर्न सक्छ र उनले साँच्चै गरे, सबै मेडिकल बिलहरू भुक्तान गरे ।’

सलमान खानको तारिफ गर्दै प्रियंकाले भनिन्, ‘सबैले सलमान खानको बारेमा कुरा गर्छन् कि उनी यस्तो छन् । तर सत्य यो हो कि उहाँ धेरै राम्रो मान्छे हुनुहुन्छ । सबैभन्दा सुन्दर कुरा के छ भने सलमानले यसबारे मिडियाका अगाडि केही भन्नुभएको छैन । उहाँ साँच्चै एक रत्न हुनुहुन्छ । जब कसैले तपाईलाई समस्यामा मद्दत गर्दछ, तब उ साँचो सहयोगी हो । यो साँच्चै भनेको हो कि तपाईं एक स्टार हुनुहुन्छ । क्यामेराको अगाडि स्टार भएर मात्र पुग्दैन ।”

सन् २०२० मा एलएसी–लाइभ द ब्याटल इन कारगिलको सुटिङका ​​क्रममा राहुललाई ब्रेन स्ट्रोक भयो । त्यसपछि उनलाई तत्काल वोकहार्ट अस्पताल लगियो, जहाँ उनको मस्तिष्क र मुटुको एन्जियोग्राफी गरिएको थियो । नतिजाले उनको मस्तिष्कमा रगत जमेको देखाएको थियो र त्यसपछि उनलाई मुम्बईको नानावती अस्पतालको आईसीयूमा भर्ना गरिएको थियो ।