• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला ★   नेपालमा हिउँ पग्लिँदा बङ्गलादेशको अस्तित्व नै खतरामा पर्न सक्छ: मन्त्री हुसैन ★   कोलकातासँगको लज्जास्पद हारपछि के भन्छन् हैदरावादका कप्तान कमिन्स ? ★   मिडिया ट्रायल र राज्यको सत्ता दुबै फौजदारी न्यायबाट पृथक रहनुपर्छ – डा संग्रौला ★   “अझ परिपूर्ण मुलुक” बन्न प्रेस स्वतन्त्रता महत्त्वपूर्ण: नेपालस्थित अमेरिकी दूतावास ★   सिरोहिया पक्राउबारे प्रधानमन्त्री: अदालती प्रक्रियामा हो–हल्ला गर्न जरुरी छैन

कृष्ण बुढाथोकीको ‘वनमा मैना छ’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)काठमाडौं । नेपालमा जन्मिएर अमेरिकालाई कर्मथलो बनाएका गायक कृष्ण बुढाथोकीका नयाँ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

‘वनमा मैना छ’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडलहरुले अभिनय गरेका छन् । 

रमरम मरौटि बोलको म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेका ओवि रायमाझी, मोडल लोसिना लामिछाने तथा यसु भट्टराईले भिडियोमा अभिनय गरेका छन् ।

यसअघि पनि थुप्रै म्युजिक भिडियो तथा गीतहरुमा स्वर भरेका कृष्ण बुढाथोकी विगत लामो समय देखी अमेरिकामा रहँदै आएका छन् । उनले यसअघि ‘जादु रैछ मायाको बोलीमा’, ‘संविधान आउँछ बरिलै’ लगायतका गीतहरुमा स्वर दिनुका साथै अभिनय पनि गरेका छन् ।

‘वनमा मैना छ’ बोलको गीतलाई उनले अमेरिकामै रकेर्ड गराएका हुन् भने सुटिङ नेपालमै भएको हो । बिग बजेटमा निर्माण गरिएको म्युजिक भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन् भने राजेश घिमिरिले खिचेका छन् दिपक विष्टले सम्पादन गरेका छन् । रमेश परियारको शब्द संगितमा तयार भएको गीतमा कृष्ण बुढाथोकीसँग सुनिता बुढा क्षेत्रीले स्वर भरेकी छिन् ।

अत्यन्तै मिठो अनि र्सिजनशिल शब्दहरु राखिएको गीतलाई युट्युबमा निकै रुचाइएको छ । रमेश परियार तिनै गीतकार हुन् जस्ले सालको पात उडायो बतासैले बोलको गीतमा लय तथा शब्द लेखेका थिए । यो गीत रमेश परियार युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।