• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

कृष्ण बुढाथोकीको ‘वनमा मैना छ’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)काठमाडौं । नेपालमा जन्मिएर अमेरिकालाई कर्मथलो बनाएका गायक कृष्ण बुढाथोकीका नयाँ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

‘वनमा मैना छ’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडलहरुले अभिनय गरेका छन् । 

रमरम मरौटि बोलको म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरेका ओवि रायमाझी, मोडल लोसिना लामिछाने तथा यसु भट्टराईले भिडियोमा अभिनय गरेका छन् ।

यसअघि पनि थुप्रै म्युजिक भिडियो तथा गीतहरुमा स्वर भरेका कृष्ण बुढाथोकी विगत लामो समय देखी अमेरिकामा रहँदै आएका छन् । उनले यसअघि ‘जादु रैछ मायाको बोलीमा’, ‘संविधान आउँछ बरिलै’ लगायतका गीतहरुमा स्वर दिनुका साथै अभिनय पनि गरेका छन् ।

‘वनमा मैना छ’ बोलको गीतलाई उनले अमेरिकामै रकेर्ड गराएका हुन् भने सुटिङ नेपालमै भएको हो । बिग बजेटमा निर्माण गरिएको म्युजिक भिडियोलाई काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन् भने राजेश घिमिरिले खिचेका छन् दिपक विष्टले सम्पादन गरेका छन् । रमेश परियारको शब्द संगितमा तयार भएको गीतमा कृष्ण बुढाथोकीसँग सुनिता बुढा क्षेत्रीले स्वर भरेकी छिन् ।

अत्यन्तै मिठो अनि र्सिजनशिल शब्दहरु राखिएको गीतलाई युट्युबमा निकै रुचाइएको छ । रमेश परियार तिनै गीतकार हुन् जस्ले सालको पात उडायो बतासैले बोलको गीतमा लय तथा शब्द लेखेका थिए । यो गीत रमेश परियार युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।