• १६ चैत्र २०७९, बिहीबार
  •      Thu Mar 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ११ बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै सकियो न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलन ★   तनहुँ १ मा एमालेबाट पूर्वआईजीपी खनालसहित ६ जनाको नाम सिफारिस ★   मेची राजमार्गमा सधैँ जमिन भासिने र पहिरो खस्ने समस्या ★   न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलनबाट ११ बुँदे न्यायिक समिति काठमाडौं घोषणा ★   पूर्वाग्रहले न्याय हुँदैनः का.मु. प्रधानन्यायाधीश कार्की ★   एसइई परीक्षाको तयारी पूरा, जापानमा पनि परीक्षा केन्द्र ★   बागमती प्रदेशः एक लाखले एसइई परीक्षा दिँदै ★   ‘डिपार्टेड डन’ लाई भारतको तीन अवार्ड ★   बालुवाटारमा सत्तारुढ दलको बैठक जारी, मन्त्रिपरिषद् विस्तारबारे छलफल ★   बालउद्धार माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई

च्याम्पियन्स लिग ड्रः म्यान्चेस्टर सिटी र बायर्न भिड्ने, अन्य कसको प्रतिद्वन्द्वी को ?एजेन्सी । च्याम्पियन्स लिग फुटबलको क्वाटरफाइनल तथा सेमिफाइनल ड्र सार्वजनिक भएको छ । शुक्रबार सार्वजनिक गरिएको ड्र अनुसार प्रिमियर लिग च्याम्पियन म्यान्चेस्टर सिटी र ६ पटकको च्याम्पियन्स लिग विजेता बायर्न म्युनिखबीच भिडन्त हुने भएको छ ।

यस्तै, इन्टर मिलानले बेन्फिका र सिरी ए च्याम्पियन एसी मिलानले लिग लिडर नापोलीसँग खेल्नेछ ।

यदि चेल्सी र म्यानचेस्टर सिटीले जित निकालेमा प्रिमियर लिग टोली सेमिफाइनलमा भिड्नेछन् । यस्तै, अर्को सेमिफाइनलमा एसी मिलान वा नापोलीले इन्टर मिलान वा बेन्फिकाको सामना गर्नेछन् ।

यस्तो छ ड्रः
रियल मड्रिड भर्सेस चेल्सी
इन्टर मिलान भर्सेस बेन्फिका
म्यान्चेस्टर सिटी भर्सेस बायर्न म्युनिख
एसी मिलान भर्सेस नापोली