• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एसियाली खेलकुदः चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट ★   च्याम्पियन्स लिगमा आर्सनल र म्यान्चेस्टर युनाइटेडको हार ★   नेपालगञ्जको अवस्था: झडपमा तीन सुरक्षाकर्मीसहित १३ घाइते ★   पशुपति क्षेत्र विकास कोषको सदस्य सचिवको जिम्मेवारी राजकुमारलाई ★   श्रीनिवास आचार्य प्रहरी नियन्त्रणमा

एमसीसीबारे छलफल गर्न माओवादी केन्द्रको संसदीय दलको बैठक सुरुकाठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रको संसदीय दलको बैठक सुरु भएको छ । शिंहदरबारस्थित संसदीयदलको कार्यलयमा बसिरहेको बैठकले एमसीसी बारे निर्णय गर्ने जनाइएको छ ।

माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासंग सयुक्त पत्र  पठाउँदै आफुहरु एमसीसी पारित गर्न सकारात्मक रहेको पत्र एमसीसी मुख्यालयलाई पठाउनु भए पनि दलले औपचारिक निर्णय गरेको छैन ।

उता पत्र पठाएपनि अध्यक्ष दाहाल सहितका केही नेताहरु शंशोधन सहित पारित गर्नुपर्ने पक्षमा देखाई रहेका छन् भने देव गुरुङ लगायतका नेताहरु फिर्ता पठाउनु पर्ने पक्षमा रहेका छन् । आजको प्रतिनिधिशभाको बैठकमा एमसीसी टेबल हुने सम्भावना रहेको छ ।