• १६ चैत्र २०७९, बिहीबार
  •      Thu Mar 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   ११ बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै सकियो न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलन ★   तनहुँ १ मा एमालेबाट पूर्वआईजीपी खनालसहित ६ जनाको नाम सिफारिस ★   मेची राजमार्गमा सधैँ जमिन भासिने र पहिरो खस्ने समस्या ★   न्यायिक समिति राष्ट्रिय सम्मेलनबाट ११ बुँदे न्यायिक समिति काठमाडौं घोषणा ★   पूर्वाग्रहले न्याय हुँदैनः का.मु. प्रधानन्यायाधीश कार्की ★   एसइई परीक्षाको तयारी पूरा, जापानमा पनि परीक्षा केन्द्र ★   बागमती प्रदेशः एक लाखले एसइई परीक्षा दिँदै ★   ‘डिपार्टेड डन’ लाई भारतको तीन अवार्ड ★   बालुवाटारमा सत्तारुढ दलको बैठक जारी, मन्त्रिपरिषद् विस्तारबारे छलफल ★   बालउद्धार माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा १२ का विद्यार्थीलाई बिदाई

स्ववियु निर्वाचन: खुकुरी सहित नेकपा एस का नेता पक्राउकाठमाडौं । स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (स्ववियु) निर्वाचनका बेला रत्न राज्य क्याम्पसमा उम्मेदवारी दर्ताको समयमा नेकपा एसका एक कार्यकर्ताले खुकुरी सहित पक्राउ परेका छन् ।

पक्राउ पर्नेमा बैतडी जिल्ला मेलौली न.पा -३ घर भई हाल सिफल बस्ने नेकपा एस स्थाई कमिटि सदस्य बर्ष २७ को मनोज चन्द रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।चन्दले क्याम्पस हाताभित्र नाङ्गो खुकुरी देखाएर एमाले निकट अनेरास्ववियुका कार्यकर्ताहरूलाई धम्की दिँदै गरेको भिडिओ सार्वजनिक भएको थियो ।

प्रहरीका अनुसार  घटनाको सम्बन्धमा प्रहरी वृत्त सिंहदरवार बाट थप अनुसन्धान भई रहेको छ ।

फोटो -सामाजिक संञ्जाल