• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

नेपाली टोली आज स्वदेश फर्कदैकाठमाडौं । आईसीसी विश्वकप लिग–टू अन्तर्गतको त्रिकोणात्मक सिरिजमा सहभागी हुन यूएई गएको नेपाली टोली आज स्वदेश फर्कदैछ । लिग–टू को अन्तिम विदेशी सिरिज सकेर नेपाली टोली स्वदेश फर्कन लागेको हो ।

नेपाली टोली आज साँझ ६ बजे त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थल आईपुग्ने नेपाल क्रिकेट संघ(क्यान)ले बताएको छ ।

यूएई भ्रमणका क्रममा नेपालले चार खेलमध्ये तीन खेलमा जित हात पारेको थियो । नेपालले पीएनजी र घरेलु टोली यूएईसँग समान २/२ खेल खेलेको थियो । जसमा नेपालले पीएनजीसँग दुई र यूएईसँग एक खेल जितेको थियो ।

नेपालले अब बाँकी रहेको चार खेल घरेलु मैदान टियुमा खेल्नेछ । नेपाल शीर्ष तीनमा रहँदै सोझै विश्वकप छनोट खेल्न बाँकी सबै खेल जित्नुपर्ने हुन्छ । यस्तै, ओडिआई मान्यता कायम राख्न भने चार मध्ये दुई खेल जिते पुग्छ ।