• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते ★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ

नेपालको खराब ब्याटिङ: ५ विकेट गुमायो, सन्दीप ब्याटिङमाकाठमाडौँ । आइसिसी विश्वकप लिग २ त्रिकोणात्मक सिरिजमा युएईविरुद्ध नेपालले खराब ब्याटिङ गरेको छ । दुबई इन्टरनेशनल क्रिकेट स्टेडियममा टस जितेर पहिला ब्याटिङ रोजेको नेपालले २५ ओभरमा ५ विकेट गुमाउँदै ९९ रन बनाएको छ ।

अहिले नेपालका भीम सार्की २२ र सन्दीप लामिछाने १८ रनमा क्रिजमा छन् । आरिफ शेख, करण केसी र सोमपाल कामी अघि नै सन्दीपलाई ब्याटिङमा पठाईएको छ । सन्दीप लामिछानेको उत्कृष्ट ब्याटिङमा नै नेपालले यसअघि पीएनविरुद्ध हारिसकेको म्याच जितेको थियो ।

नेपालले चार औं ओभरको दोस्रो बलमा आसिफ शेखलाई गुमाएको थियो । तीव्र गतिका बलर जुनैद सिद्दिकको बलमा ६ रन बनाएर आसिफ आयन खानको हातमा थामिए ।

ज्ञानेन्द्र मल्ल नवौं ओभरको अन्तिम बलमा ११ रनमा एलबीडब्लू आउट भए । ज्ञानेन्द्रले २६ बल २ चौका प्रहार गरे । ज्ञानेन्द्र यसअघिका तीन खेलमा पनि ६, ० र ४ रनमा आउट भएका छन् । यस्तै, कप्तान रोहित पौडेल पनि १२ औं ओभरको दोस्रो बलमा एक रनमा बोल्ड आउट भए । उनलाई स्पिनर आयन लर्कानले आउट गराए ।

३२ रन जोडेका कुशल मल्ल १५ औं ओभरको पहिलो बलमा युएईका रोहन मुस्तफाको हातबाट बोल्ड आउट भए । कुशलले ३२ बलमा ४ चौका र २ छक्का प्रहार गरे ।

१८ औं ओभरको पहिलो बलमा दीपेन्द्रसिंह ऐरी एलबीडब्लू आउट भए ।