• ६ बैशाख २०८१, बिहीबार
  •      Thu Apr 18 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   दाहाल, ओली र रविबीच भेटः राजनीतिक घटनाक्रमबारे समीक्षा ★   राष्ट्रिय मानव अधिकार आयोगको सचिवमा मुरारीप्रसाद खरेल नियुक्त ★   चीनको केन्द्रीय बैंकका पूर्वडेपुटी गभर्नरमाथि घुस लिएको आरोप ★   अल्पमत भयो भन्दैमा कुर्सी छोडेर हिँड्ने भन्ने हुँदैन, प्रक्रिया पूरा गर्नुपर्छः उद्धव थापा ★   मुनाफा नभए पनि टेलिकमले दूरदराजमा गुणस्तरीय सेवा दिनुपर्छः मन्त्री शर्मा ★   सुदूरपश्चिमको मुख्यमन्त्रीमा एकीकृत समाजवादीका सोडारी नियुक्त ★   मधेशका मुख्यमन्त्री यादवले गरे मन्त्रीपरिषद् बिस्तार ★   कोशी प्रदेश सभामा संकल्प प्रस्ताव टेबलः मागियो मुख्यमन्त्रीको राजीनामा ★   अरुको जस्तो मेरो पाइपलाइनमा १० वटा फिल्महरु छैनन्, अर्को फिल्म के हुन्छ थाहा छैनः अनमोल… ★   अल्पमत भयो भन्दैमा कुर्सी छोडेर हिँड्ने भन्ने हुँदैन, प्रक्रिया पूरा गर्नुपर्छ: उद्धव थापा

गाडीमा झण्डा हातमा ढुंगा बोक्न नेपालमा मात्र मिल्ने रहेछ: गोकुल बास्कोटाकाठमाडौ । नेकपा एमालेका नेता गोकुल बास्कोटाले एमसीसीका बारेमा सत्तागठबन्धनले देखाएको दोहोरो चरित्र उदेक लाग्दो भएको टिप्पणी गर्नुभएको छ । नेता बास्कोटाले  पाँचदलीय गठबन्धनले सहमति भै ल्याएको प्रस्ताब कसरी राष्ट्रधाती भयो भन्दै प्रश्न गर्नुभएको छ ।

सामाजिक सञ्जालमा ट्विट गर्दे नेता बास्का्ेटाले लेख्नु भएको छ आज पनि ओली तानाशाही,राष्ट्रघात,शासकीय मनोमानी अनि प्रतिगमन रोक्न सफल क्रान्तिकारी सरकार छ नि देशमा।अग्रगामी शक्तिको पाँचदलीय मोर्चाको सरकारले सहमतिमै ल्याएको प्रस्ताव कसरी राष्ट्रघाती भयो ? लौन,शेषनाग खलक हो–कुरा बुझाई देऊ१गाडीमा झण्डा हातमा ढुंगा बोक्न नेपालमा मात्र मिल्ने रहेछ !