• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान ★   मदन पुरस्कारका लागि पाँच कृति छनोटमा ★   ‘रेकर्ड ब्रेक’ वर्षापछि विस्थापित परिवार बादल देख्दा पनि तर्सिन्छन् ★   ओलम्पिकमा नेपालको झण्डा स्यान्टु र मनिताले बोक्ने ★   अनररी कन्सुलर कर्पस नेपालको डिनमा चन्द्र ढकाल, आर्थिक कूटनीति प्रवर्द्धन पहिलो प्राथमिकतामा ★   मनसुनयता बाढीपहिरामा परी १३३ को मृत्यु

हंगेरीले जर्मनीलाई हरायोकाठमाडौं । यूईएफए नेसन्स लिग फुटबलमा जर्मनी पराजित भएको छ । समूह चरण अन्तर्गत शुक्रबार राति भएको जर्मनीलाई हंगेरीले उसकै मैदानमा १–० गोल अन्तरले हराएको हो ।

हंगेरीलाई जित दिलाउन एडम सजलाईले निर्णायक गोल गरे । खेलको १७ औं मिनेटमा एडमले गोल गरेका थिए ।

यस जितसँगै हंगेरी समूहको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । लिग ए समूह ३ को हंगेरीले ५ खेलमा १० अंक जोडेको छ भने जर्मनी ६ अंकसहित तेस्रो स्थानमा रहेको छ ।