• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   काठमाडौंमा भारी वर्षा, तटीय क्षेत्रमा सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री

राष्ट्रपति भण्डारीको समर्थनमा युवा संघको स्वागत र्‍यालीकाठमाडौँ । नेकपा एमाले निकट राष्ट्रिय युवा संघ नेपालले राष्ट्रपतिको समर्थनमा प्रदर्शन गरेको छ ।

नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेपछि यसलाई राष्ट्रपतिको ऐतिहासिक कदम भन्दै युवा संघले नयाँबानेश्वरमा स्वागत र्‍याली आयोजना गरेको हो ।

र्‍यालीमा एमाले नेता महेश बस्नेत, युवा संघका अध्यक्ष किरण पौडेल लगायत थुप्रै कार्यकर्ताहरु उपस्थित छन् ।

राष्ट्रपतिको उक्त कदमलाई लिएर समर्थन र विरोध भइरहेको छ । एकपक्षले राष्ट्रपतिको निर्णयले संविधानको गम्भीर उल्लंघन भएको भन्दै आपत्ति जनाइरहेका छन् भने अर्काथरीले देश र राष्ट्रियताको पक्षमा राष्ट्रपतिले संविधानभन्दा माथि उठेर साहसिक कदम चालेको भन्दै प्रशंसा गरेका छन् ।