• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट ★   च्याम्पियन्स लिगमा आर्सनल र म्यान्चेस्टर युनाइटेडको हार ★   नेपालगञ्जको अवस्था: झडपमा तीन सुरक्षाकर्मीसहित १३ घाइते ★   पशुपति क्षेत्र विकास कोषको सदस्य सचिवको जिम्मेवारी राजकुमारलाई ★   श्रीनिवास आचार्य प्रहरी नियन्त्रणमा ★   रिगललाई आममाफी दिएर राष्ट्रपतिले मरिसकेको मान्छेलाई फेरि मार्नुभयो: चेतन पत्नी भारती

कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठक बस्दैफाईल फोटो

काठमाडौँ । सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाको अध्यक्षतामा संसद् भवन नयाँ बानेश्वरमा अहिले प्रतिनिधिसभा, कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठक बसिरहेको छ । प्रतिनिधिसभाको आजको बैठकमा अमेरिकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेसन (एमसीसी) माथि छलफल हुने भएको छ ।

समितिको बैठकमा एमसीसी पारित गर्नुअघि यसलाई ध्वनि मतका आधारमा वा मतविभाजनका आधारमा पारित गर्ने भन्नेबारे छलफल भइरहेको बुझिएको छ । सत्ता साझेदार दल नेकपा माओवादी केन्द्रले एमसीसीलाई मतविभाजनमा लैजान माग राख्ने जनाएको छ । तर नेपाली कांग्रेसले ध्वनिमतका आधारमा एमसीसीलाई पारित गर्नुपर्ने बताउँदै आएको छ ।