• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   नागरिकता विधेयकले राष्ट्रियता बलियो बनाउँछः गृहमन्त्री ★   उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापन गर्न १० दिन लाग्ने ★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु

रणवीर स्टारर ‘शमशेरा’को ओपनिङ फितलोएजेन्सी । अभिनेता रणवीर कपुरको बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘शमशेरा’ शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आएको छ । चलचित्रले दर्शक र समीक्षकबाट मिश्रित प्रतिक्रिया पाइरहेको छ ।

यसैबीच ‘शमशेरा’ ले पहिलो दिन बक्स अफिसमा राम्रो कमाई गर्न असफल भएको छ ।

रिपोर्टका अनुसार १५० करोडभन्दा बढीको बजेटमा बनेको ‘शमशेरा’ले पहिलो दिन बक्स अफिसमा १०.२५ करोड मात्रै कलेक्सन गरेको छ । यो फिल्म विश्वभर ५ हजार ५ सय स्क्रिनमा रिलिज भएको थियो । यस्तै, फिल्मले भारतमा ४ हजार ३५० स्क्रिन पाएको भएपनि फिल्मले राम्रो ओपनिङ गर्न सकेन ।

पहिलो दिनको खराब प्रदर्शनपछि फिल्मका धेरै शो विश्वभर रद्द गरिएको बताइएको छ । रणवीर चार वर्षपछि ‘शमशेरा’ मार्फत फर्किएका छन् । उनी पछिल्लो पटक सन् २०१८ मा रिलिज भएको सञ्जय दत्तको बायोपिक ‘सञ्जु’ मा देखिएका थिए ।

यदि ‘शमशेरा’ ले १६५ करोडभन्दा बढीको अल टाइम व्यापार गर्छ भने यो फिल्म हिट मानिने छ । तर, ट्रेड विश्लेषकहरुले यो फिल्म बक्स अफिसमा फ्लप साबित हुने अनुमान गरेका छन् ।

करण मल्होत्राको निर्देशनमा बनेको यस फिल्ममा रणवीरका अलावा संजय दत्त, वाणी कपूर, रोनित रोय र सौरभ शुक्ला लगायतको अभिनय रहेको छ ।