• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo

एमसीसी पारित गर्न सहयोग गर्नुस- देउवा ,पहिला माग पुरा गर्नुस अनि बिचार गरौला- ओलीकाठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसी सबैको सहमतिमा अनुमोदन गर्न  प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमाले संग प्रस्ताव  गर्नुभएको छ । एमाले अध्यक्ष ओली संग छलफल गर्न बालकोट पुग्नु भएका प्रधानमन्त्री देउवाले संसदको अबरोध खोल्न पनि ओलीलाई आग्रह गर्नुभएको थियो ।

प्रधानमन्त्री देउवाले लोकतान्त्रीक शक्तिहरु एकै ठाउमा उभिनु पर्ने बताउनु भएको थियो । एमाले अध्यक्ष ओलीले भने एमालेको पूर्ववत माग कायम रहेको जानकारी गराउदै संसद सुचारु गर्न सरकारले पहल गर्नुपर्ने बताउनु भएको थियो । ओलीले एमालेले राखेका मागमा सरकारको दृष्टिकोण के हो ?

सरकारमा प्रबक्ता समेत रहनु भएका संञ्चारमन्त्री ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्कीले संञ्चारकर्मीहर संग भन्नुभयो एमाले अध्यक्ष ओलीले अहिलेको अवस्थामा संसदमा आएर आफ्नो धारणा राख्ने वातावरण  छैन । मन्त्री कार्कीले पाँच दलिय गठबन्धन कायम नै रहेको पनि जानकारी गराउनु भयो ।