• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सिरोहियालाई साधारण तारेखमा छोड्न माग गर्दै जनकपुरका मेयर धर्नामा ★   कार्यदल बैठकमा आज पनि जुटेन सहमति ★   टी-२० सिरिजमा अमेरिकाले दोस्रो खेलमा पनि बंगलादेशलाई हरायो ★   नेपाल प्रहरीले आफ्नो दायित्वलाई कुशलतापूर्वक निर्वाह गर्दै आएको छ: प्रधानमन्त्री ★   संसद् भवनमा विपक्षी दलको बैठक सुरु ★   इजिप्ट र अमेरिकाले बढाए विमानस्थलमा सुरक्षा ★   विद्युत् प्राधिकरण वितरण केन्द्र वीरगञ्जको बक्यौता साढे तीन अर्ब ★   नेपालको समृद्धिका लागि छिमेकीसँग राम्रो सम्बन्ध आवश्यक: डा भट्टराई ★   एकैदिन १८ सय रुपैयाँले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार? ★   लगातार घाटामा गएपछि अण्डाको वैज्ञानिक मूल्यको खोजी

एमसीसी पारित गर्न सहयोग गर्नुस- देउवा ,पहिला माग पुरा गर्नुस अनि बिचार गरौला- ओलीकाठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसी सबैको सहमतिमा अनुमोदन गर्न  प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमाले संग प्रस्ताव  गर्नुभएको छ । एमाले अध्यक्ष ओली संग छलफल गर्न बालकोट पुग्नु भएका प्रधानमन्त्री देउवाले संसदको अबरोध खोल्न पनि ओलीलाई आग्रह गर्नुभएको थियो ।

प्रधानमन्त्री देउवाले लोकतान्त्रीक शक्तिहरु एकै ठाउमा उभिनु पर्ने बताउनु भएको थियो । एमाले अध्यक्ष ओलीले भने एमालेको पूर्ववत माग कायम रहेको जानकारी गराउदै संसद सुचारु गर्न सरकारले पहल गर्नुपर्ने बताउनु भएको थियो । ओलीले एमालेले राखेका मागमा सरकारको दृष्टिकोण के हो ?

सरकारमा प्रबक्ता समेत रहनु भएका संञ्चारमन्त्री ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्कीले संञ्चारकर्मीहर संग भन्नुभयो एमाले अध्यक्ष ओलीले अहिलेको अवस्थामा संसदमा आएर आफ्नो धारणा राख्ने वातावरण  छैन । मन्त्री कार्कीले पाँच दलिय गठबन्धन कायम नै रहेको पनि जानकारी गराउनु भयो ।